تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

درخشش کاپیتان در ۳۹ سالگی؛

جایگاه نازل پرسپولیس در صورت نبودن سیدجلال حسینی!

کاپیتان سرخپوشان در دیدار با تراکتور، مس رفسنجان و سایپا که هر سه مسابقه با نتیجه ۰-۱ به پایان رسید ۹ امتیاز برای پرسپولیس کسب کرد.

سرویس ورزش مشرق – تیم پرسپولیس با اوجگیری در نیمه دوم مسابقات دور رفت لیگ برتر بیستم توانست کم کم خودش را به صدر نزدیک کرده و در هفته پایانی لیگ برتر کارش را با قهرمانی نیم فصل به پایان برد. دیدار عقب افتاده روبروی مس رفسنجان که با تک گل کاپیتان سید جلال توانست 3 امتیاز حساس را کسب کرده و در صدر جدول بایستد.

سید جلال حسینی با 39 سال سن در این فصل از مجموع 16 هفته برگزار شده در 14 دیدار در ترکیب اصلی به میدان رفته و با 1260 دقیقه بازی هر 14 دیدار را 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضوری موفق داشته است. او علاوه بر نظمی که در خط دفاعی ایجاد کرده تا تیمش با کمترین گل خورده بهترین خط دفاعی را بین 16 تیم لیگ برتری در اخیتار داشته باشد توانسته 4 بار هم دروازه حریفان پرسپولیس را باز کند.

حسینی اولین گل این فصلش را در دیدار با شهرخودرو به ثمر رساند که نتیجه در نهایت با برد 0-3 به سود پرسپولیس تمام شد. ولی در سه بازی بعدی که برای پرسپولیس گل زد توانست 3 گل 3 امتیازی بزند تا یک تنه 9 امتیاز برای پرسپولیس کسب کرده باشد. او در دیدار با تراکتور، مس رفسنجان و سایپا که هر سه مسابقه با نتیجه 0-1 به پایان رسید 9 امتیاز برای پرسپولیس کسب کرد. 9 امتیازی که اگر امروز پرسپولیس آن را نداشت با 24 امتیاز در رده پنجم جدول بود ولی این تیم با 8 گل خورده و 33 امتیاز در صدر جدول رده بندی ایستاده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر