تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مراسم شب قدر

جزئیات برگزاری مراسم‌های شب قدر در اصفهان

هیئات مذهبی شهر اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای‌هایی از برگزاری مراسم‌های شب‌های قدر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اماکن مقدس و مساجد این شهر خبر دادند.

به گزارش تابناک به نقل از فارس از اصفهان، هیئات مذهبی شهر اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای‌هایی از برگزاری مراسم‌های شب‌های قدر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اماکن مقدس و مساجد این شهر خبر دادند.

بر اساس اعلام اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مراسم شب‌های قدر استان اصفهان در فضای باز 49 امامزاده استان برگزار خواهد شد و حضور حداقلی و مردم و زمان حداکثر دو ساعتی در این مراسم‌ها تأکید شده است.

همچنین مؤسسه فرهنگی باران مراسمی را از ساعت 23:27 آغاز خواهد کرد که این مراسم در گذر فرهنگی چهارباغ با مداحی علیرضا شریفی، سید محمدرضایی و اکبر میری برگزار خواهد شد.

مراسم قرائت دعای افتتاح و سخنرانی از 24 فروردین ماه توسط آیت‌الله مهدوی به صورت آنلاین و پخش زنده اینستاگرامی از صفحه شخصی آیت‌الله مهدوی انجام خواهد شد.

هیأت ثارالله و میثاق‌الله اصفهان نیز دیگر برنامه شب‌های قدر اصفهان را با سخنرانی حجج اسلام فقیهی، نائینی، عمومی و کشاورز برگزار خواهد کرد که این مراسم در حرم شهدای گمنام دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر