تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

والیبال ایران مقابل فرانسه هم شکست خورد

روی نوار باخت

دنیای‌اقتصاد : یک شکست دیگر برای تیم‌ملی والیبال ایران؛ این بار برابر فرانسه. به‌نظر می‌رسد تیم ولادیمیر آلکنو به شکست عادت کرده است

 تیم‌ملی والیبال ایران در سیزدهمین بازی خود در لیگ ملت‌های 2021 به مصاف خروس‌ها رفت و با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست داد. شاگردان آلکنو ست‌های اول و دوم را با نتیجه مشابه 25 بر 21 واگذار کردند و در ست سوم 25 بر 19 شکست خوردند. دو تیم پیش از این در میادین مهم بین‌المللی شش بار با هم روبه‌رو شده بودند که پنج بازی به سود فرانسه تمام شده بود. تنها پیروزی ایران مقابل حریف اروپایی خود به سال 2017 برمی‌گردد که فرانسه را با نتیجه 3‌بر‌2 در جام بزرگ قهرمانان شکست داد. حالا هم یک شکست دیگر به نام والیبال ایران برابر فرانسه ثبت شده است. ترکیب تیم ایران برای شروع بازی شامل میلاد جوادکریمی، صابر کاظمی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، محمد موسوی، علی‌اصغر مجرد و آرمان صالحی بود.  

تیم‌ملی فرانسه در این دیدار عملکرد خوبی در حمله داشت و توانست 41 امتیاز را در این بخش به‌دست آورد، درحالی‌که بلندقامتان ایران در حمله 35 پوئن کسب کردند. در دفاع روی تور دو تیم عملکرد یکسانی داشتند و هر تیم 8 امتیاز کسب کرد. در امتیاز‌های مستقیم از سرویس، تیم‌ملی فرانسه 5 پوئن را به‌دست آورد درحالی که ملی‌پوشان ایران در این بخش به کسب دو امتیاز بسنده کردند.  تیم‌ملی فرانسه از اشتباهات والیبالیست‌های ایران 21 امتیاز کسب کرد و تیم‌ملی ایران از اشتباهات ملی‌پوشان فرانسه 16 امتیاز به‌دست آورد. همچنین میثم صالحی در این دیدار 12 پوئن و صابر کاظمی 10 امتیاز برای ایران و استیفن بویر 17 امتیاز برای فرانسه کسب کردند. تیم‌ملی والیبال ایران در بازی بعدی خود از ساعت 17:30 امروز به مصاف لهستان می‌رود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان