جراحی زیبایی بینی
طراحی ارزان سایت
جراحی زیبایی بینی
طراحی ارزان سایت

قیمت بلیت فضایی چقدر است؟ + عکس

مسافران با یک بالن لوکس به این سفر خواهند رفت.

قیمت بلیت فضایی چقدر است؟ + عکس

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «دیلی میل»، شرکت «اسپیس پرسپکتیو (Space Perspective)، علاقمندان به زودی با پرداختن 125 هزار دلار می‌توانند بلیط سفر به فاصله 20 مایلی در جو بالای زمین را خریداری کنند. مسافران با یک بالن لوکس به این سفر خواهند رفت.

شرکت «اسپیس پرسپکتیو Space Perspective»، فروش بلیط‌های سفر به فضا با هزینه 125 هزار دلار را آغاز کرده است. این سفر برای اواخر سال 2024 برنامه‌ریزی شده است. مسافران با فضاپیمای «Spaceship Neptune» که یک فضاپیما به سبک بالن است و با کمک هیدروژن صعود می‌کند، سفر خواهند کرد. علاقمندان به این سفر باید ودیعه‌ای به مبلغ 1000 دلار پرداخت کنند.

​این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد هشت مسافر را با یک صعود آرام از سکوی پرتاب واقع در مرکز فضایی کندی (KSC) در فلوریدا به فضا بفرستد.

در بیانیه منتشره آمده است که مسافران طی یک سفر شش ساعته، از بهترین صندلی‌ها، سرویس بهداشتی و امکانات دیگر برخوردار خواهند شد. مسافران از چشم‌انداز 360 درجه لذت خواهند برد و به WiFi نیز دسترسی خواهند داشت.

به گفته شرکت اسپیس پرسپکتیو، یک کاپیتان در فضاپیما حضور خواهد داشت و مسافران پیش از صعود، نیازی به آموزش تخصصی نخواهند داشت.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان