تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

فال گیر فضای مجازی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر کرمان از دستگیری فردی که در اینستاگرام به عنوان رمال و فالگیر از مردم این شهرستان کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

به گزارش «تابناک»، سرهنگ جعفر غضنفری در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از شکایت فردی مبنی بر اخاذی یک رمال و فالگیر از وی در اینستاگرام و درخواست ارسال عکس از بدن وی، پیگیری پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و متهم پس از شناسایی در عملیات ضربتی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه رمالی، دعانویسی و فال گیری یک نوع اقدام متقلبانه برای تحصیل مال نامشروع است گفت: متاسفانه برخی از مردم برای رفع مشکلات خود به فال گیر و رمال مراجعه می کنند که این امر پیامدهای ناگواری را به دنبال دارد.

وی اظهار داشت: افراد کلاهبردار در فضای مجازی با توسل به ابزارهای خرافی و سو استفاده از اعتقادات شهروندان، از آنها سواستفاده کرده و علاوه بر مال ،به موضوعات خصوصی افراد وارد شده و آنها را با مسایل ناگواری درگیر می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر به شهروندان توصیه کرد: در صورت برخورد با موارد مشابه و کلاهبرداری هایی از این قبیل موارد را به پلیس 110 گزارش دهند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر