تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

ترامپ: انتخابات ۲۰۲۰، فاسدترین انتخابات آمریکا بود

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا با تکرار ادعا‌های خود درباره تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، این انتخابات را فاسدترین انتخابات کشورش دانست و به جمهوری خواهان هشدار داد اگر ادعای تقلب را به رسمیت نشناسند، طرفداران او به نامزد‌های جمهوری خواه رای نخواهند داد.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، ترامپ در یک گردهمایی درجمع طرفدارانش در ایالت آریزونا با موضوع "راهپیمایی برای محافظت از انتخابات ما" گفت چه بخواهیم و چه نخواهیم در حال تبدیل شدن به یک کشور کمونیستی هستیم.

ترامپ ادعا کرد من کسی نیستم که می‌تواند دموکراسی آمریکایی را تضعیف کند، من کسی هستم که می‌خواهد دموکراسی آمریکایی را نجات دهد.
وی با حمله به جو بایدن گفت بایدن و دموکرات‌های افراطی در حال نابودی آمریکا هستند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا با بیان اینکه جرم و جنایت افزایش یافته است، اضافه کرد مردم از راه رفتن در خیابان‌های نیویورک می‌ترسند. هیچ کس تحت پیگرد قانونی نیست مگر جمهوری خواهان.

ترامپ با دفاع از عملکرد دولت خود گفت که در زمان ریاست‌جمهوری، آمریکا از نظر انرژی مستقل بود، اما هم‌اکنون چنین استقلالی ندارد.

وی همچنین با انتقاد از مشارکت دولت بایدن در گفتگو‌ها با اوپک و روسیه اضافه کرد ما نفت زیادی داشتیم و نمی‌دانستیم با آن چه کنیم.

وقتی ترامپ نام رهبر طالبان را به اشتباه بیان می‌کند
ترامپ همچنین به تشریح گفتگوی تلفنی خود با رهبر طالبان در دوران ریاست جمهوری اش و هشدار به او پرداخت، اما نام "ملا هبت الله آخند زاده" رهبر گروه طالبان را "محمد" بیان کرد.

رئیس جمهوری سابق آمریکا افزود: روسیه امروز دیگر شوروی نیست به خاطر افغانستان. من به او (رهبر طالبان) گفتم که اینگونه ما به افغانستان برمی‌گردیم و ضربه شدیدتری به شما وارد می‌کنیم. فهمیدی چی گفتم؟
ترامپ با تمسخر صدای رهبر طالبان ادامه داد او آدم خشنی است. من طور دیگری به گفتگو ادامه دادم و به او گفتم که محمد چطوری؟ من رئیس جمهور ترامپ هستم.

وی اضافه کرد فکر کنم می‌توانست آدم جالبی باشد، ولی خشن بود، چون آن‌ها همیشه در حال جنگیدن بودند. ولی به او گفتم اگه برگردیم ضربه شدیدی به شما وارد می‌کنیم که تا حالا از هیچ کشوری نخورده اید و به او گفتم که می‌دانیم کجا هستی و هرکسی که میخواهی باش، ولی بدان اولین بمب ما همانجا پایین می‌آید.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر