مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

مدل موی خرگوشی در استایل های جدید و متفاوت

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل موی خرگوشی مخصوص خانم های جذاب و مشکل پسند را گردآوری خواهیم کرد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید به موهای خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید.

مدل موی خرگوشی در استایل های جدید و متفاوت

مدل موی خرگوشی از انواع مدلهای زیبا و خاص می باشد و شما می توانید از این مدل آرایش مو برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمایید و تغییرات مثبتی را در ظاهرتان ایجاد نمایید.

مدل موی خرگوشی زنانه و دخترانه

مدل مو اگر بدرستی انتخاب شود ظاهر و استایل خانم ها متفاوت تر به نظر می رسد از این رو بهتر است شما برای فرم دادن به موهایتان از بین مدلهای متنوع نظیر آرایش موی گوجه ای و آرایش موی خامه ای و آرایش موی ساده و … آرایش مویی مناسب را انتخاب کنید.

مدلهای موی خرگوشی

آرایش موی خرگوشی

اگر تمایل دارید موهایتان ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید بهتر است از مدل آرایش مو خرگوشی برای فرم دادن به آن ها استفاده نمایید. برای فرم دادن موها به شگل خرگوشی باید آن ها را به دو دسته تقسیم کنید سپس هر دسته از موها را ببافید و موهایتان را به صورت خرگوشی یا گوجه ای حالت بدهید بدین ترتیب موهایتان در کمترین زمان ممکن فرمی زیبا و خاص را به خودشان می گیرند و علاوه بر این می توانید خودتان تمرین و تکرار داشته باشید تا بتوانید بدون مراجعه به سالن های زیبایی به کمک این مدل به موهایتان حالت بدهید.

از این مدل مو می توانید برای آرایش موهای بلند و کوتاه استفاده نمایید و مدل مویی منحصر به فرد و جذاب تر داشته باشید علاوه بر این می توانید موهای بافته شده را به صورت ساده رها کنید همچنین می توانید آن ها را به کمک سنجاق مو در قسمت بالایی سر محکم نمایید.

این مدل مو برای دختران و خانم های جوان انتخابی مناسب می باشد و علاوه بر این اگر شما تمایل دارید سن تان کمتر به نظر برسد بهتر است موهایتان را به کمک آن فرم بدهید.

مدل موی خرگوشی مدلهای مو خرگوشی موی خرگوشی مدل مو خرگوشی دخترانه مدل مو بسته خرگوشی مدلهای آرایش مو خرگوشی   آرایش مو خرگوشی مدل مو زیبا و بسته خرگوشی آرایش مو زیبا خرگوشی مدل مو زنانه خرگوشی

در صورت تمایل می توانید موهایتان نبافید آن را در دو طرف سر خود به صورت ساده ببافید که این مدل نیز برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهری آراسته و مرتب داشته باشند انتخابی مناسب می باشد همچنین موها را می توانید فر درشت یا ریز بدهید سپس آن ها را به صورت خرگوشی ببندید. اگر تمایل دارید موهایتان مجلسی تر به نظر برسند می توانید برای از جدا کردن قسمت هایی که تمایل دارید آن ها را به شکل خرگوشی فرم دهید یک قسمت بالایی آن ها را به صورت پاپیون فرم بدهید.

برای بافتن موها می توانید از انواع مدل های مختلف بافت مو ساده و فرانسوی و تیغ ماهی و … استفاده نمایید که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و تغییرات مثبتی را در ظاهر خانم ها ایجاد می کنند.

توجه داشته باشید که برای فرم دادن به قسمت جلویی موها نیز می توانید از فرق وسط یا فرق کج استفاده کنید که انتخاب هر یک از این مدل ها به فرم صورت شما بستگی دارد.

 مدل مو زنانه خرگوشیمدل مو زیبا خرگوشی مدل مو خرگوشی مدل موی خرگوشی زیبا و خاص مدل موی خرگوشی زیبا زنانه موی خرگوشی شیک و زیبا مدل موی خرگوشی دخترانه

در این مطلب تصاویری از انواع آرایش موی خرگوشی زنانه و دخترانه را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی