تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

افشای اطلاعات بااهمیت سه ناشر بورسی

دنیای‌اقتصاد : روز گذشته اطلاعیه‌‌های متعددی درخصوص «افشای اطلاعات بااهمیت» ناشران بورسی و فرابورسی در سامانه کدال منتشر شد که در ادامه به تشریح سه اطلاعیه پرداخته‌‌‌ایم.

«کیسون»: شرکت کیسون با نماد معاملاتی «کیسون» از انعقاد قرارداد (گروه الف) انجام عملیات اجرایی پارکینگ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران خبر داد. بر این اساس قرارداد انجام عملیات اجرایی پارکینگ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با زیربنای تقریبی 17هزار و 200مترمربع به روش Top-Down به مبلغ 9/ 170میلیارد تومان در تاریخ 14/ 6/ 1400 بین شرکت کیسون با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران منعقد شد. تاریخ موثر اجرای قرارداد 28/ 06/ 1400 و نحوه تسویه متناسب با پیشرفت کار و ارائه صورت وضعیت ماهانه توسط پیمانکار و پرداخت خالص صورت‌وضعیت توسط کارفرما مطابق با قرارداد اعلام شده است. «کیسون» در زمینه مهندسی، تدارک، اجرا و مدیریت طرح‌‌‌ها و پروژه‌‌‌ها در پنج گروه مسکن، آب و فاضلاب، مترو و ریلی، نفت، گاز و صنعت و سیویل و ساختمان، اجرای طرح‌‌‌ها با مشارکت دیگران، سرمایه‌گذاری برای اجرای هر نوع طرح اقتصادی و نمایندگی شرکت‌های خارجی فعالیت دارد.

«لوتوس»: شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با نماد «لوتوس» طی اطلاعیه‌‌‌ای از پذیرش تعهدات جدید (گروه ب) خبر داد. بر این اساس شرکت متعهد به پذیره‌نویسی و بازارگردانی اوراق سلف موازی استاندارد شرکت نیروی برق آبادان به ‌‌‌مبلغ 100 میلیارد تومان از تاریخ 29/ 06/ 1400 و با سررسید 28/ 06/ 1402 شد. درآمد تعهد پذیره‌نویسی مبلغ 5/ 1 میلیارد تومان و درآمد بازارگردانی طی دو سال 5/ 7 میلیارد تومان اعلام شده است.

«ثاخت»: شرکت بین‌المللی توسعه ساختمان با نماد «ثاخت» از برگزاری مزایده عمومی نوبت دوم فروش مالکیت و سرقفلی رستوران مجتمع تجاری تفریحی سعدی شیراز (گروه ب) خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: شرکت بین‌المللی توسعه ساختمان در نظر دارد مالکیت و سرقفلی رستوران طبقه هفتم مجتمع تجاری تفریحی سعدی واقع در خیابان عفیف آباد شهر شیراز به مساحت 7/ 837 مترمربع را از طریق مزایده به صورت نقد و اقساط با قیمت پایه 5/ 39 میلیارد تومان و با مشخصات مندرج در اسناد مزایده اصلاحی به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد صلاحیت واگذار کند. بر این اساس کلیه متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اسناد مزایده، از طریق سایت رسمی شرکت به آدرس: www.icd.co.ir اقدام و پاکت پیشنهاد خود را لاک و مهر شده و طبق دستورالعمل مندرج در شرایط عمومی مزایده تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 6/ 7/ 1400 به دبیرخانه شرکت بین‌المللی توسعه ساختمان به نشانی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه هشتم، پلاک 11، طبقه هفتم تحویل و سوالات احتمالی خود را با شماره تلفن 88505347-021 مطرح کنند. سپرده شرکت در مزایده چک صیادی یا اوراق سفته معتبر بانکی معادل یک درصد قیمت پایه مزایده معادل رقم 395 میلیون تومان و شرایط پرداخت حداقل 15 میلیارد تومان به عنوان پیش‌پرداخت نقدی در زمان عقد قرارداد و مابقی اقساط بر اساس بهترین پیشنهاد و حداکثر ظرف 18 ماه با کارمزد سالانه 18 درصد اعلام شده است. ضمنا پرداخت نقدی در اولویت است. زمان بازگشایی پاکت‌‌‌ها ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 07/ 07/ 1400 در محل سالن کنفرانس شرکت بین‌المللی توسعه ساختمان تعیین شده است. ضمنا شرکت در پذیرش یا رد هرگونه پیشنهاد مختار و کلیه هزینه‌‌‌های کارشناسی، انتشار آگهی و... به عهده برنده مزایده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان