تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آخرین تحولات پرسپولیس به روایت مجید صدری

نمی‌دانم چرا مشکل کالدرون حل نشد

باشگاه پرسپولیس هم این روزها مدیرعامل ندارد و سرپرست باشگاه را اداره می‌کند. با این حال صعود این تیم در لیگ قهرمانان آسیا هوادارانش را راضی کرده و این تیم آن‌قدرها در‌گیر حاشیه نیست

 او افزود: متاسفانه با وجود اینکه از ورزش به عنوان نماد صلح یاد می‌شود اما به خاطر تحریم‌ها اجازه نمی‌دهند طلب ما از پاداش‌ لیگ قهرمانان آسیا وارد ایران شود. نامه‌های متعددی به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادیم و به آنها گفتیم که این طلب را مستقیما به کالدرون بدهند. جدیدا به شیخ سلمان نامه زدیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم.  صدری اضافه کرد: سه میلیون و 400 هزار دلار طلب داریم و نامه زدیم که اجازه دهید و این پول را به حساب آقای کالدرون و دستیارانش بریزید اما گفتند ما در مسائل داخلی شما دخالت نمی‌کنیم. همیشه اعتقاد دارند که ورزش نماد صلح و دوستی است اما این‌گونه برخورد می‌کنند. امیدوارم این مشکل حل شود. مساله بودیمیر هم به همین شکل بود که حل شد.

او درباره اتمام کار با کارگزار فصل گذشته باشگاه نیز گفت: کارگزار با ما قرارداد سه ساله داشت و دو سال دیگر باید ادامه می‌داد اما رقم ما با رقم پیشنهادی آنها متفاوت بود. البته تعهدات فصل قبل را کامل انجام دادند اما تنها راه ما این بود که به صورت مسالمت‌آمیز توافق کنیم که بعد از مصوب‌شدن در هیات‌مدیره این کار انجام شد. برای کارگزار جدید پرسپولیس مزایده انجام خواهیم داد، کارشناس رسمی داریم و براساس مسائل مختلف قیمت پایه را اعلام می‌کنیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان