تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

امیرعبداللهیان:

انرژی ازبخش‌های مهم همکاری با ارمنستان است

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در دیدار با آرارات میرزویان همکاری در حوزه انرژی را از جمله بخش‌های مهم در همکاری‌های اقتصادی با ارمنستان دانست و آمادگی تهران برای میزبانی از وزیر انرژی این کشور برای بررسی ظرفیت‌های مرتبط را اعلام کرد.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و آرارات میرزویان وزیر خارجه ارمنستان امروز جمعه (به وقت محلی) در دیداری در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به بحث و گفتگو درخصوص روابط میان دو کشور پرداختند.

وزیر امور خارجه ایران در این دیدار نیز ضمن تاکید بر ظرفیت ترانزیت کالا در مسیر میان ایران و ارمنستان، همکاری در حوزه انرژی را از جمله بخش‌های مهم در همکاری‌های اقتصادی دانست و آمادگی تهران برای میزبانی از وزیر انرژی ارمنستان برای بررسی ظرفیت‌های مرتبط را اعلام کرد.

وزیر خارجه ارمنستان نیز در این دیدار با تبریک انتصاب امیرعبداللهیان به سمت وزیر امور خارجه، روابط میان ایران و ارمنستان را خوب و رو به رشد توصیف کرد.

میرزویان همچنین بر ضرورت برگزاری کمیسیون مشترک دو کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاکید کرده و آغاز همکاری در حوزه نفت و انرژی را خواستار شد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان