تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

میل عجیب یک زن به خوردن اسفنج!

کلر لوئیز از سن ۱۴ سالگی جویدن و بلعیدن اسفنج را آغاز کرده است. کلر می‌گوید اشتهای عجیب او با احساس خستگی یا استرس افزایش می‌یابد و هنگام بارداری دو پسر خود، ویلیام ۱۱ساله و سام ۱۰ ساله، مقاومت در برابر آن بسیار دشوار بوده است.

به گزارش تابناک، به نقل از صحیفة الرؤیة؛ خانواده زن میانسالی که عادت به خوردن اسفنج دارد، وجود هرگونه اسفنج در خانه را ممنوع کرده اند.

 خانواده‌ای در شمال ولز ورود اسفنج‌ها به خانه خود را ممنوع کرده‌اند تا بتوانند اشتهای عجیب و غریبی که باعث می‌شود مادرشان اسفنج‌ها را مانند غذا بخورد، مهار کنند. کلر لوئیز از سن 14 سالگی جویدن و بلعیدن اسفنج را آغاز کرده است.

وب سایت «دیلی پست» گزارش داد که کلر بدترین حالت خود را هنگامی که یک تکه اسفنج را در یکی از کشو‌های کوچک خود مخفی کرده بود، پشت سر گذاشت و حدود یک هفته به خوردن تکه‌های آن ادامه داد.

زن 44ساله معتقد است که از اختلال خوردن به نام پیکا رنج می‌برد، این یک بیماری نادر است که باعث می‌شود فرد چیز‌هایی بخورد که قابل خوردن نیستند. او در تلاش برای محافظت از خود در برابر آسیب‌های اشتهای عجیبش، با شوهرش موافقت کرد که خرید اسفنج را متوقف کنند.

کلر درباره وضعیت خود می‌گوید: «من احساس گاز گرفتن، جویدن و بلعیدن اسفنج را دوست داشتم.» در مورد انواع اسفنج‌هایی که او ترجیح می‌دهد، مادر گفت که «ارزان‌ترین بهترین است.» او همچنین قطعات اسفنجی با سوراخ‌های کوچک را ترجیح می‌دهد و از آن‌هایی که پاره شدن آن‌ها دشوار است، خوشش نمی‌آید.

کلر می‌گوید اشتهای عجیب او با احساس خستگی یا استرس افزایش می‌یابد و هنگام بارداری دو پسر خود، ویلیام 11ساله و سام 10 ساله، مقاومت در برابر آن بسیار دشوار بود. این مادر معتقد است که کمبود آهن ممکن است دلیل اعتیاد او به خوردن اسفنج باشد و می‌گوید که این وضعیت را برای دو پسرش توضیح داده و در تلاش برای جبران کمبود‌های بدن خود، قرص آهن را شروع کرده است.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان