تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سردار سلامی: شاهد شکست تحریم‌ها هستیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در عرصه هدایت امت همانند گذشته و بهتر و بیشتر از گذشته در حال ایجاد تاثیرات تعیین کننده هستند بنابراین گویش‌های جدید نشان دهنده آن است که انقلاب با نفس جدید در حال حرکت است.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سردار سرلشکر"حسین سلامی" شامگاه 26 مهرماه در جوار مرقد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم یک راه و یک مسیر بدون توقف بود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم یک مکتب است، عنوان کرد: مسیر حرکت انقلاب اسلامی به گونه‌ای است که با شهادت شخصیت‌های بزرگ، این حرکت متوقف نمی‌شود، بلکه پیمودن آن شتاب بیشتری می‌گیرد و امروز این شتاب را در جای جای منطقه مقاومت که در حال مبارزه با استعمار و استکبار برای اعاده حق مسلمانان هستند، مشاهده می‌کنیم.

فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی ادامه داد: شاهد عقب نشینی‌های آشکار دشمنان ما و قدرت‌های بزرگ از این منطقه هستیم.

وی با اشاره به اخراج و فرار آمریکا از افغانستان اظهار کرد: شاید دیگر ماه‌هایی حضور آمریکایی‌ها در عراق به نحوی ملاحظه می‌کنیم و شکست آن‌ها را در پروژه خطرناک لبنان و شکست اهداف دشمن در جبهه سوریه نیز مشاهده می‌کنیم.

سلامی با بیان اینکه شاهد شکست تحریم‌های ظالمانه آن‌ها بر علیه ایران هستیم، تصریح کرد: به خوبی شاهد شکست محاصره سیاسی و اقتصادی کشور هستیم، بنابراین این راه با شهادت شخصیت‌ها و فرماندهان بزرگی مثل حاج قاسم که شخصیت جهانی دارند، نه تنها متوقف نمی‌شود بلکه به نحوه بسیار مناسبی توسط دنبال کنندگان آن راه و طریق مستقیم ادامه پیدا خواهد کرد.

وی افزود: امروز آثار اعتماد به نفس و پیروزی در جبهه اسلام و جبهه مقاومت بیش از گذشته نمایان است و نشانه‌های پیروزی و عقب نشینی دشمن را می‌بینیم و در هیچ جهات و جبهه‌ای از حرکات انقلاب اسلامی هیچگونه سستی نمی‌بینید و در عین حال در هیچ نقطه‌ای اثری از موفقیت برای دشمن مشاهده نمی‌کنید، بنابراین حاج قاسم زنده است و راه او و پیروانش زنده هستند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری در عرصه هدایت امت همانند گذشته و بهتر و بیشتر از گذشته در حال ایجاد تاثیرات تعیین کننده هستند بنابراین گویش‌های جدید نشان دهنده آن است که انقلاب با نفس جدید در حال حرکت است.

به گزارش ایسنا، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین امشب با حضور در کنار قبور شهدای تشییع شهیدحاج قاسم سلیمانی با قرائت فاتحه به مقام آن‌ها ادای احترام کرد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان