تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آتش‌سوزی کارگاه تولیدی در شادآباد تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق یک کارگاه تولیدی در شادآباد خبر داد.

به گزارش «تابناک»، سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١6:٣٧ دقیقه ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک مرکز صنعتی، کارگاه تولیدی، در شهرک شادآباد، میدان بوربور به سامانه ١٢5 سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری تهران طالاع داده شد که بلافاصله پس از آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی، خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیده و مشاهده می کنند محل در یک مجتمع کارگاهی به وسعت حدود 4٠٠٠ متر است. در بخشی از این محل اجناس پلیمری و کارتن بسته بندی اجناس تولید می شد که در بخشی از این سوله به وسعت ٢٠٠ متر حریق رخ داده بود. با توجه به این که کارتن ها با ارتفاع زیادی روی یکدیگر چیده شده بودند دسترسی به کانون حریق دشوار بود.

وی ادامه داد: آتش نشانان توانستند به کانون حریق دست پیدا کنند و آتش را تحت کنترل خود دربیاورند. از گسترش آتش نیز جلوگیری شد.

ملکی اظهار کرد: در دقایق اولیه با توجه به این که از این مواد دود زیادی متساعد می شد حریق در مناطق غربی تهران قابل رویت بود اما خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان از سرایت به اطراف جلوگیری شد.

وی گفت: این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشته است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان