تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

داعش دو سرباز عراق را در صلاح الدین به قتل رساند

حمله تروریست‌های داعش کمتر از ۲۴ ساعت پس از حمله خونبار به المقدادیه در دیالی این بار باعث مرگ دو سرباز پلیس فدرال عراق در استان صلاح الدین شد.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، منابع امنیتی به رسانه‌های عراقی می‌گویند تروریست‌های داعش به نقاط امنیتی در استان صلاح الدین (مجاور دیالی) در مسیر «حدیثه-صلاح الدین» حمله کردند.

بر اساس اطلاعات اولیه، 3 نقطه ایست و بازرسی پلیس عراق در استان صلاح الدین مورد حمله تروریست‌ها قرار گرفته است.

گفته می‌شود پلیس درخواست پشتیبانی آتش هوایی کرده است.

منابع امنیتی همچنین تصریح کرده اند که حمله شب گذشته به المقدادیه در دیالی را نیز همین گروه انجام داده که ظاهرا در مسیر به دو دسته تقسیم شده تا گروهی در دیالی و گروهی در صلاح الدین به عملیات ادامه دهند و پیش بینی می‌شود استان صلاح الدین در ساعات آینده با حملات بیشتری مواجه شود.

حمله تروریستی شامگاه سه شنبه به روستای «الهواشه» بخش المقدادیه دیالی عراق 13 کشته از عشایر شیعه بنی تمیم و 7 زخمی بر جای گذاشت. همچنین منابع خبری اعلام کردند 4 تن از قربانیان، به دست تروریست‌ها سربریده شدند.

این حملات خونبار در حالی انجام می‌شود که منابع آگاه و رسانه‌های مقاومت از ماه‌ها پیش بار‌ها درباره تحرکات داعش در دو استان همجوار دیالی و صلاح الدین و جابجا شدن تروریست‌ها با بالگرد‌های آمریکایی در این منطقه با هدف تهدیدسازی در مرز‌های غربی ایران خبر می‌دهند.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان