جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

طرز تهیه فراپه, نوشیدنی عالی با طعم قهوه

اگر به دنبال درست کردن یک نوشیدنی خنک هستید، در این مطلب قصد داریم طرز تهیه فراپه را آموزش دهیم. اگر یکبار این نوشیدنی را امتحان کنید صدرصد از طرفداران آن خواهید شد.

طرز تهیه فراپه, نوشیدنی عالی با طعم قهوه

در تابستان خوردن یک لیوان نوشیدنی خنک مثل موکای سرد و آیس آمریکانو می تواند بسیار لذت بخش باشد. یک نوشیدنی عالی دیگر که در این فصل طرفداران زیادی دارد، فراپه می باشد. فراپه قهوه اصالتا مربوط به کشور یونان می باشد. در طرز تهیه فراپه, قهوه ماده اصلی تشکیل دهنده ی آن است. اگر شما هم دوست دارید یک قهوه متفاوت و خنک بنوشید، در ادامه با آموزش مرحله به مرحله این نوشیدنی بی نظیر آشنا شوید.

دستور تهیه فراپه

مواد لازم

  • سیروپ: 2 قاشق غذا خوری
  • قهوه: 1 پیمانه به صورت دم شده و سرد
  • بستنی وانیلی: 3 اسکوپ
  • شیر: نصفه پیمانه
  • یخ: 1 پیمانه
  • خامه: به میزان مورد نیاز
  • پودر کاکائویی: به میزان مورد نیاز

طرز تهیه فراپه یک نوشیدنی عالی

برای درست کردن این نوشیدنی فوق العاده خوش طعم در اولین مرحله از کار باید بستنی را داخل مخلوط کن بریزید.

قهوه دم کشیده و سرد شده را به بستنی اضافه کنید. مخلوط کن را روشن کرده و منتظر بمانید تا بستی و قهوه به خوبی باهم ترکیب شوند.

پس از مخلوط شدن و یکدست شدن مواد بالا، حالا نوبت آن است که شیر را به مواد اضافه کنید. سپس یخ و سیربب را نیز به آن ها یکی یکی بیفزایید.

حالا مواد را باهم به خوبی مخلوط کنید، تا زمانی که ترکیب یکدستی حاصل شود. هنگامی که روی مواد کف ایجاد شد، فراپه شما آماده شده است.

لیوان مناسب و دلخواه خود را آماده کنید و قهوه فراپه را داخل آن بریزید. خامه را داخل قیف کرده و با آن و همچنین مقداری پودر کاکائویی روی نوشیدنی خود را تزئین کنید. نوشیدنی شما آماده شده است و می توانید نوش جان نمایید.

دستور تهیه فراپه خوش طعم

همراهان و دوستان عزیز مجله آرگا ضمن سپاس و همراهی شما در این مطلب هم چنین می توانید برای درست کردن انواع نوشیدنی سرد روی لینک آن کلیک نمایید و طرز تهیه آن ها را مشاهده کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان