تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا پیام صادر کرد

مهر نوشت: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: پیروزی‌های دفاع مقدس مرهون مجاهدت سنگر سازان بی ادعا و یکی از ارکان دفاع مقدس و یاد آور مجاهدت‌های سرافرازانی همچون مرحوم مهندس ورشابی است‌.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا پیام صادر کرد

 سرلشکر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، طی پیامی درگذشت مرحوم مهندس ورشابی، از بنیانگذاران مهندسی جنگ جهاد سازندگی و پیشکسوتان جهاد و شهادت را تسلیت گرفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وإنا إلیه راجعون

خانواده محترم مرحوم مهندس مهدی ورشابی

سلام علیکم

عروج ملکوتی و شهادت گونه مرحوم مهندس مهدی ورشابی از بنیانگذاران مهندسی جنگ جهاد سازندگی و پیشکسوتان جهاد و شهادت واصل و موجب تألم خاطر گردید.

پیروزی‌های دفاع مقدس و برهه‌های تاریخی و حساس آن مرهون مجاهدت سنگر سازان بی ادعا و عزیزان مهندسی جهاد سازندگی، بعنوان یکی از ارکان دفاع مقدس می‌باشد و یاد آور مجاهدت‌های سرافرازانی همچون مرحوم مهندس ورشابی است که همواره در صف اول جبهه، یاری رسان رزمندگان اسلام بودند و گمنامی و مظلومیت جهاد سازندگی در طول تاریخ دفاع مقدس دو ویژگی شاخص این عزیزان می‌باشد.

آشنایی اینجانب با مرحوم ورشابی مربوط به عملیات فتح المبین در سال 61 تا انتهای 8 سال جنگ تحمیلی می‌باشد و در این مدت شاهد رشادت ها و فداکاری‌ها و توانمندی‌های مدیریتی آن مرحوم در عین داشتن روحیه بالای معنوی و گمنامی بوده‌ام.

بی شک خدمات ارزشمند و اثر گذار مرحوم ورشابی در طول دفاع مقدس و پس از آن در عرصه‌های مختلف مدیریتی با پشتیبانی و حمایت‌های گوناگون خانواده و فرزندان آن مرحوم میسر گردید و در این میان نقش تاثیر گذار خانواده‌ها و زنان در پشتیبانی از دفاع مقدس را بایستی قدردان بود.

اینجانب عروج ملکوتی آن مجاهد نستوه و پیوستن روح آن فقید سعید به لقاء الله را به محضر امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و به خانواده محترم و سایر بازماندگان و همرزمان سابقم در جهاد سازندگی تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن عزیز سفر کرده، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، صلحا و صدیقین و یاران شهیدش و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌نمایم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

سرلشکر پاسدار سیّد یحیی صفوی

23219

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان