جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

دوئل یحیی و مجیدی در نیمه اول برنده نداشت

نیمه اول شهرآورد پایتخت بدون گل به پایان رسید.

دوئل یحیی و مجیدی در نیمه اول برنده نداشت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دوئل استقلال و پرسپولیس در شهرآورد نود و هفتم در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر، از ساعت 16:15 با سوت موعود بنیادی فر آغاز شد و نیمه اول آن به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، رضا آذری، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد.

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، امید عالیشاه، فرشاد فرجی،علی نعمتی، میلاد سرلک،کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، مهدی ترابی،سعید آقایی، وحید امیری و عیسی آل کثیر

گزارش بازی در نیمه اول:

دقیقه 3: استقلال از ابتدا سعی کرد بازی را هجومی شروع کند و با ارسال توپ روی دروازه پرسپولیس و برخورد به مدافعان حریف، صاحب کرنر شد که ارسال مهدی پور با ضربه سر سیاوش یزدانی راه به جایی نبرد.

دقیقه6: حرکت پرسپولیسی ها از سمت راست با همکاری امیری و شیری صورت گرفت که توپ روی خط محوطه جریمه به ترابی رسید و شوت او با تکل بازیکن استقلال راهی کرنر شد و در ادامه وحید امیری نتوانست از ارسال روی دروازه استقلال بهره ببرد و موقعیت دفع شد.

دقیقه9:  سیدحسین حسینی قصد داشت توپ را از دروازه دور کند که تعادل او لحظه‌ای به هم خورد و درحالی که عالیشاه به سمتش می‌رفت توپ را به بیرون زد.

دقیقه 12: استقلال که حمله ای کم تعداد را به سمت دروازه پرسپولیس پیش می برد، با ارسال یامگا روی سر ژستد صاحب موقعیتی خوب شد اما ضربه سر ژستد با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 15: حسین زاده مهاجم استقلال با پس در عمقی که از میانه زمین برایش فرستاده شد درموقعیت تک به تک با لک قرار گرفت اما داور آفساید اعلام کرد و این تصمیم اعتراض مجیدی و کادر فنی استقلال را به دنبال داشت.

دقیقه 18: شاگردان مجیدی با حرکت تیمی و پاسکاری های متعدد پشت محوطه جریمه پرسپولیس موقعیت داشتند که سانتر سلمانی را مدافعان پرسپولیس به کرنر زدند و در ادامه  ضربه کرنر هم دفع شد.

دقیقه 20: پرسپولیس با یک شروع مجدد سریع، در زمین استقلال با حرکت مهدی ترابی و امیری صاحب موقعیت شد که مهدی شیری توپ را برای امیری کاشت و امیری به سمت دروازه استقلال شوت زد اما توپ روی پایش ننشست و ضربه با اختلاف از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 23: کمال کامیابی‌نیا پس از تکلی خشن، کارت زرد گرفت تا نخستین اخطاری بازی باشد.

دقیقه 26: استقلال یک حمله دیگر را روی دروازه پرسپولیس طراجی کرد و ارسال توپ از سمت راست به ژستد رسید اما شوت او کم رمق بود و به حامد لک رسید.

دقیقه 29: شاگردان مجیدی که روی ارسال های بلند به خصوص از سمت راست اصرار داشتند، با ارسال دانشگر صاحب موقعیتی دیگر شدند اما توپ مهاجم استقلال باز هم راه به دروازه نبرد.

دقیقه32: روی ارسال بلند بازیکنان پرسپولیس، محمد حسین مرادمند روی سر امید عالیشاه بلند شد تا ضربه سر بزند که بین این دو برخورد پیش آمد و مرادمند لحظاتی احساس ناراحتی کرد.

دقیقه 35: کمال کامیابی نیا با یک اشتباه توپ را لو داد که ارسال بازیکنان استقلال با ضربه مدافعان حریف دفع شد.

دقیقه 36: ارسال بلند مهدی پور از سمت راست بعد از دفع ناقص سرخ پوشان به مراد مند رسید که او در شرایطی نا متعادل ضربه زد و توپش با فاصله زیاد از دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 39: سانتر امید عالیشاه را حسینی به خوبی جمع کرد و مانع سرزنی قرمزها شد.

داور یک دقیقه زمان تلف شده محسوب کرد که دو تیم نتوانستند کاری از پیش ببرند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

257 251

بیشتر بخوانید:  مهمانان ویژه دربی 97/عکس

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان