تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

افتتاح بزرگترین سالن ورزشی استان در میبد

هجدهمین و بزرگترین سالن ورزشی استان با زیربنای ۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع در مجموعه مصلی آیت‌الله اعرافی میبد افتتاح شد.

افتتاح بزرگترین سالن ورزشی استان در میبد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد،  امام جمعه میبد در این مراسم، جوانان را نیروی محرکه و ستون فقرات انقلاب اسلامی خواند.

آیت الله اعرافی افتخار مسئولان را ریل گذاری در مسیر عزت، سلامت، پیشرفت و درخشش جوانان در سطح شهر و استان عنوان کرد.

 فرماندار میبد هم در آئین افتتاح این سالن ورزشی با قدردانی از آیت الله اعرافی که هشت هزار متر زمین را به امر ورزش در مجموعه مصلی آیت الله اعرافی اختصاص دادند گفت: این سالن در زیربنای 2 هزار و 800 متر مربع با 8 میلیارد تومان از محل اعتبارات خیری و دولتی احداث شده است.

فلاح افزود: برای به بهره برداری رسیدن این سالن ورزشی خیرین به ویژه صنعت گران نقش مهمی داشتند که جا دارد از آن‌ها تشکر کرد.

 استاندار نیز گفت: صاحبان صنایع و کارآفرینان میبد در انجام 23 خیر، رسیدگی به مشکل مردم، قبول مسئولیت‌های اجتماعی و مراقبت از نیازمندان که شهروندی به نان شب محتاج نشود، همواره از نمونه‌های مطرح در کشور هستند.

فاطمی با قدردانی از کسانی که در راه اندازی این مجموعه همکاری کردند گفت: ورزش‌های همگانی، قهرمانی و پهلوانی نیاز استان است و توجه به ایجاد نشاط نیز باید در دستور کار و اولویت‌های فرهنگی و اجتماعی همه ما قرار گیرد.

استاندار یزد از حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی امام جمعه میبد به عنوان یکی از مفاخر و پشتوانه‌های استان و از چهره‌های پر فروغ در سطح ملی نام برد و تصریح کرد: همه صنعتگران و خیران میبد در مسیر ترسیم شده از سوی آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و مسئولان شهرستان در حرکت هستند و انشاءالله سایر شهرستان‌های استان نیز در این مسیر حرکت کنند.

در پایان این مراسم از خیران، صنعتگران، مسئولان شهرستان، دست اندرکاران در احداث سالن ورزشی، ورزشکاران و همه کسانی که برای توسعه ورزش میبد نقش داشتند با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.

افتتاح بزرگترین سالن ورزشی استان در میبد

افتتاح بزرگترین سالن ورزشی استان در میبد

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان