تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کانسپت مایباخ با الهام از هتل‌های لوکس

رونمایی ماشین با مرگ آقای آبلو همزمان شد که در ۴۱ سالگی بعد از سال‌ها مبارزه با سرطان درگذشت. او اولین آفریقایی‌تباری بود که به مدیریت هنری لباس‌های مردانه مزون فرانسوی منصوب شد و از طراحان مد تاثیرگذار در دوران خود بود.

کانسپت مایباخ با الهام از هتل‌های لوکس

مرسدس-بنز در نمایشگاه هنر آرت‌بازل در میامی از کانسپتی رونمایی کرد که با همکاری ویرجیل آبلو (Virgil Abloh)،‌ مدیر هنری شرکت لوئی‌ویتون طراحی شده است.

رونمایی ماشین با مرگ آقای آبلو همزمان شد که در 41 سالگی بعد از سال‌ها مبارزه با سرطان درگذشت. او اولین آفریقایی‌تباری بود که به مدیریت هنری لباس‌های مردانه مزون فرانسوی منصوب شد و از طراحان مد تاثیرگذار در دوران خود بود.

همکاری ویرجیل آبلو با بنز در سال 2018 آغاز شد. او با گوردون واگنر،‌ مدیر طراحی بنز روی پروژه‌ای کار کرد که قرار بود نتیجه‌اش تعریفی تازه از کالای لوکس باشد. واگنر و آبلو سپس با هدفی مشابه پروژه مایباخ را اجرا کردند که نتیجه‌اش کانسپتی بود که به مناسبت صد‌سالگی مایباخ ساخته شد.

اتاق کانسپت مایباخ با الهام از هتل‌های لوکس طراحی شده است

اتاق کانسپت مایباخ با الهام از هتل‌های لوکس طراحی شده است

این کانسپت ماشینی لوکس برای خارج از جاده است. طول مایباخ شش متر است و با الهام از خودروهای لوکس دهه سی میلادی مانند بوگاتی رویال طراحی شده است. در طراحی اتاق از هتل‌های لوکس الهام گرفته شده است و امکاناتی برای سرنشینان درنظر گرفته شده که سفرهای خارج از جاده را برای آنها راحت کند. قوای محرکه ماشین الکتریکی است و برای افزایش مسافت حرکتش، باتری‌ها با نور خورشید هم شارژ می‌شوند.

بنز برای نمایش ماشین از خانواده آقای آبلو اجازه گرفت. این کارخانه در اطلاعیه‌ای از همکاری آقای آبلو تشکر کرد و اعلام کرد که ایده‌های این طراح آمریکایی در محصولات آینده بنز استفاده خواهد شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان