جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

بهترین دندان پزشک متخصص زیبایی در کرج

دکتر شیرین قاسمی در سال ۱۳۷۹ در رشته دندانپزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تحصیلات دانشگاهی خود را آغاز کرد.

ترمیم و زیبایی دندان

داشتن دندان‌هایی زیبا و در عین حال خوش رنگ و لعاب، زیبایی ظاهری شما را بیشتر می کند و بالا رفتن اعتماد به نفس در برابر دیگران و حضور در جامعه را برای شما به ارمغان می آورد. دندان ها عضو مهم بدن می باشند و ممکن است در طول زندگی با آسیب دیدگی روبه رو شوند. آسیب هایی مثل شکستگی، تغییر رنگ ، عدم توازن در بین دندان ها و ... که همگی سبب ایجاد ظاهری زشت بر روی دندان ها می شوند. در اینگونه موارد اصطلاحا می گویند که شخص از لبخند زیبا بی نصیب است .

 با پیشرفت علم دندانپزشکی در ترمیم و زیبایی دندان، امروزه دندانپزشکان توسط مواد و شیوه‌های درمانی متنوعی این توانایی را دارند که دندان های فرد مراجعه کننده را به بهترین شکل با تغییر فراوانی مواجه کنند و در نهایت فرد را صاحب لبخندی زیبا و جذاب نمایند. لمینت و کامپوزیت کردن دندان ها از روش های زیباسازی دندان می باشند.

کامپوزیت دندان

یکی از روش های اصلاح طرح لبخند و همینطور ایجاد تغییر در شکل و رنگ دندان ها ، استفاده از مدل درمانی و زیبایی کامپوزیت می باشد. کامپوزیت یک لایه پوششی می باشد که بر روی دندان ها قرار می گیرد و با هدف درمان و زیبایی سازی در دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد .

عملیات کامپوزیت دندان ، به هیچ وجه دردناک نمی باشد و علاوه بر این ضرری هم به ساختار طبیعی دندان ها وارد نمی کند . در  انجام کامپوزیت اصلا نیاز به تراش دندان وجود ندارد بلکه تنها خراش کمی بر روی دندان ایجاد می شود ، آن هم به جهت اینکه مواد کامپوزیت به خوبی به دندان متصل شود. در این روش بدون اینکه آسیبی به دندان های شما وارد شود و یا حتی سوراخی در دندان های شما ایجاد شود ، رنگ دندانتان تغییر می کند و سفیدی طبیعی را روی آنها شاهد خواهید بود جهت دریافت نوبت مشاوره از متخصص کلمپوزیت در کرج میتوانید به آدرس (https://drshiringhasemi.com/composite-veneer/)  مراجعه فرمایید.

 بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج

دکتر شیرین قاسمی در سال ۱۳۷۹ در رشته دندانپزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تحصیلات دانشگاهی خود را آغاز کرد. ایشان با نبوغ علمی فراوان و تلاشهای بسیار، توانستند در سال ۱۳۸۱ رتبه اول علوم پایه دانشگاه را به خود اختصاص دهند و نهایتا با فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۵ موفق به کسب مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه گردید.

 در ادامه فعالیت های علمی، دکتر شیرین قاسمی موفق شد در سال ۱۳۸۹ با ورود به رشته تخصصی ترمیم و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی تحصیلات خود را ادامه دهد، و نهایتا در سال ۱۳۹۲ آن را به پایان برساند. گفتنی است که ایشان در همان سال رتبه چهارم کشوری مدرک بورد تخصصی خود هم کسب کرد. دکتر شیرین قاسمی بهترین دندان پزشک زیبایی در کرج، عضو انجمن زیبایی دندانپزشکان امریکا نیز می باشد.

دکتر شیرین قاسمی بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج می باشد که بیش از 10 سال است در کرج مشغول به فعالیت می باشد و با خدمات با کیفیتی که ارائه می دهد توانسته است کارنامه درخشانی را برای خود رقم بزند.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج

اصلاح و ترمیم و زیباسازی دندان ها امری می باشد که حتما باید تحت نظر دندانپزشک متخصص انجام بگیرد. متخصص ترمیمی و زیبایی بر طبق نوع دندان، بهترین روش درمانی و زیبایی را تجویز می کند.

دکتر شیرین قاسمی سالهاست که نسبت به تاسیس کلینیک تخصصی دندانپزشکی خود در کرج اقدام کرده است. کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج ارائه دهنده تمامی درمان ها و خدمات دندانپزشکی تخصصی در مرکزی لوکس و مدرن، طبق بالاترین استانداردها و کیفیت های بین المللی می باشد. بهترین خدمات ترمیمی و زیبایی در مورد دندان هایتان را می توانید در کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج دریافت کنید.

دکتر شیرین قاسمی، بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج، با همکاری پرسنل حرفه ای خود، که دستیاران آموزش دیده آن را تشکیل می دهند، در محیطی دلنشین فعالیت خود را انجام می دهد و خدمات دندانپزشکی را به شهروندان کرجی ارائه می کند. استفاده از مواد و تجهیزات دندانپزشکی از برترین برندهای دنیا و بالاترین کیفیت های موجود، مزیتی است که در کلینیک دکتر شیرین قاسمی شاهد آن هستیم.

جهت دریافت مشاوره غیر حضوری یا دریافت زمان مشاوره حضوری جهت دریافت خدمات دندانپزشکی زیبایی در کرج می توانید با راههای ارتباطی که در سایت اینترنتی کلینیک تخصصی دکتر شیرین قاسمی به نشانی wwww.drshiringhasemi.com معرفی شده است تماس حاصل کنید.

خدمات دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج

شما با مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج می توانید بهترین مشاوره را نسبت به تغییر وضعیت دندان هایتان دریافت کنید و در اسرع وقت نسبت به زیباسازی دندان های خود اقدام کنید. دکتر شیرین قاسمی، سلامتی و زیبایی را در کنار هم به شما هدیه می کند و با تخصصی که در ترمیم و زیباسازی دندان ها دارد می تواند دندانهایی باب میل و ایده آل شما را نصیبتان کند.

انواع خدمات ترمیی و زیبایی از جمله: کامپوزیت ونیر، لمینت دندان، بستن فضاهای دندانی، تغییر اندازه دندان ها، ترمیم دندان، اصلاح طرح لبخند و.. را می توانید تحت نظر دکتر شیرین قاسمی بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج دریافت کنید. تخصص بالای دکتر شیرین قاسمی، اطمینان خاطر بالایی را نسبت به اصلاح دندان هایتان نصیب شما می کند.

کلام آخر

هدف از نگارش این مقاله آشنایی شما با بهترین دندان پزشک زیبایی در کرج، دکتر شیرین قاسمی بود. می دانید که در انجام عمل زیبایی و ترمیمی بر روی دندان ها، حتما باید به یک متخصص ماهر و با تجربه مراجعه کنید تا انجام اصلاح بر روی دندان هایتان به نحو مطلوبی انجام شود و آنها در حالتی قرار بگیرند که طبق سلیقه و ایده آل شمال باشد.

دکتر شیرین قاسمی بهترین دندان پزشک زیبایی در کرج با ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری می تواند شما را در انتخاب بهترین روش ترمیمی و زیبایی مناسب با دندان هایتان آگاه کند. مراجعه به کلینیک تخصصی دندان پزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج، خدمات زیبایی و ترمیمی را در بهترین شکل ممکن، با استفاده از تجهیزات و مواد با کیفیت از برترین برندهای دنیا را در اختیارتان می گذارد و حس خوب لبخند زیبا را به شما عطا می کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان