پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

دفتر مهندسی اصفهان متخصص طراحی های ساختمانی

دفتر مهندسی اصفهان دارای بورد تخصصی در زمینه کارهای پیمانکاری و دکوراسیون داخلی بوده و می تواند تمامی نیاز های کارفرمایان را در حوزه صنعت ساختمان به بهترین شکل ممکن و با پیشرفته ترین تجهیزات موجود، طی یک قرارداد رسمی بین دو طرف به انجام رسانده و رضایت مشتریان محترم را برآوره سازد

دفتر مهندسی اصفهان در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

دفتر مهندسی اصفهان یک دفتر مهندسی در زمینه های کاری مرتبط با دکوراسیون داخلی، نقشه کشی و طراحی های معماری می باشد.

انجام انواع خدمات از قبیل خدمات اداری و نقشه کشی های مرتبط با معماری و همچنین فروش مصالح ساختمانی مرتبط با معماری در دفتر مهندسی اصفهان صورت می پذیرد.

خدمات اداری شامل خدمات مرتبط با کارپردازی و همچنین انجام کلیه مراحل صدور پروانه و تبدیل سند قولنامه ها به اسناد زمین و نیز دریافت پروانه های ساختمان بخشی از خدماتی می باشد که دفاتر مهندسی انجام می دهند.

اجرای ساختمان نیز از کارهایی می باشد که با دوندگی های زیادی همراه است و کسانی که کارهای اجرایی داشته اند با سختی این کار آشنا هستند.

تمامی مراحل اجرای ساختمان از ابتدای آن تا مراحل پایانی و نازک کاری و حتی دوندگی های مربوط به پایان کار و نیز تفکیک اسناد توسط دفتر مهندسی اصفهان انجام می شود.

از دیگر مواردی که دفاتر مهندسی می توانند به عنوان کننده اصلی کار به کارفرمایان خدمات ارائه کنند طراحی و نقشه کشی ساختمان می باشد.

دفتر مهندسی اصفهان

 خدمات طراحی و نقشه کشی مرتبط با کارهای معماری و همچنین نقشه برداری ساختمانی از طریق دفاتر مهندسی با نظارت سازمان های نظام مهندسی ساختمان صورت می پذیرد.

اینگونه خدمات از دسته ی خدمات تخصصی مرتبط با معماری بوده و صلاحیت مهندسان طراح و ناظر می بایست قبلا از طرف سازمان نظام مهندسی ساختمان تایید شده باشد.

انواع طراحی معماری و نقشه کشی و همچنین خدمات بروز نقشه برداری های ساختمانی در دفتر مهندسی اصفهان با مجرب ترین مهندسان انجام می شود و کارفرمایان می توانند پروژه های ساخت و ساز خود را به دفتر پیمانکاری اصفهان بسپارند.

مصالح ساختمانی از موارد بسیار مهم در ساخت و سازهای سازه ای بوده و تامین مناسب آن به لحاظ مرغوبیت و قیمت می تواند هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کیفیت سازه ی ساخته شده به نفع کارفرما باشد.

تامین کنندگان زیادی در تامین مصالح ساختمانی نقش داشته و پیدا کردن مصالح مناسب برای یک مورد خاص معماری می تواند دغدغه ی بسیاری از سازندگان باشد.

دفتر پیمانکاری اصفهان

دفتر مهندسی اصفهان می تواند مشاور شما در خصوص تامین مصالح ساختمانی مورد نیازتان در ساخت و سازهای سازه ای و همچنین دکوراسیون های داخلی باشد.

خدمات و مشاوره اجرایی رایگان و انجام امور اداری ساختمان و تامین مصالح با تخفیف های ویژه یکی دیگر از ارمغان های دفتر پیمانکاری اصفهان می باشد.

داشتن کادر مجرب و فنی بصورت حرفه ای یکی از مزیت های حرفه ای یک شرکت بوده و نشان از قدرت بالای آن شرکت و مجموعه دارد.

صلاحیت اجرا، نظارت و طراحی ساختمانها که توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان احراز می شود در کادر فنی شرکت ها می تواند حرفه ای بودن دفاتر مهندسی را نمایان سازد.

تعداد کادر مهندسین با صلاحیت حرفه ای نیز از دیگر مزیت ها می باشد که تعیین  کننده ی صلاحیت حرفه ای شرکت و دفتر مهندسی است.

در دفتر مهندسی اصفهان علاوه بر تعداد کادر مهندسی با صلاحیت حرفه ای، تعداد افراد فنی که صرفا مهارت های تجربی بالایی دارند نیز به چشم می خورد که این نشانه ی حرفه ای بودن آن است.

از تولیدات صنعتی ساختمان می توان به هود، سینک ظرفشویی و گاز صفحه ای اشاره کرد که همه این تولیدات به دست مهندسان با تجربه و کاربلد مجموعه دفتر مهندسی اصفهان ساخته و به بازار عرضه می شود.

افتخار صادرات محصولات مرتبط با صنعت ساختمان نصیب شرکت فرازنام شده است و این شرکت  توانسته با رعایت مسائل کیفی تمامی محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر نماید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی از جمله نیاز های ضروری امروز در همه مکان ها و در همه جا می باشد.

یک پزشک نیاز دارد تا دکوراسیونی برای خود ایجاد کند که محیط کاری خود را برای مراجعه کنندگان آرام بخش و بدون هیجان نموده و در عین حال شیک و مدرن بنظر بیاید.

همچنین یک دندانپزشک برای محیط کاری خود برنامه ریزی و فکر مرتبط با ایده ی خود را داشته و همین طور  یک فروشگاه مواد غذایی، دکوراسیون تجاری مخصوص خود را طلب می کند.

همه اینها در دفتر فنی دکوراسیون داخلی اصفهان با طراحی های مخصوص و سفارشی به بهترین کیفیت انجام می شود.

دکوراسیون داخلی اصفهان

مراحل دریافت پروانه ساختمانی

دریافت پروانه ساختمانی در شهرهای مختلف متفاوت بوده و مراحل قانونی مرتبط با خود را دارد.

در شهر اصفهان در ابتدا اصل و کپی مدارک شناسایی مثل کارت ملی و شناسنامه و همچنین اصل و کپی مدارک مالکیت ساختمانی ارائه می گردد و سپس پرونده ای تشکیل و روند دریافت پروانه ساختمانی به جریان می افتد.

در مرحله ی بعدی از طریق مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان یک فرم برای شما صادر می شود که پس از پر کردن فرم که شامل مشخصات مالک، مشخصات زمین و مشخصات نوع درخواست برای ملک درآن وجود دارد مرحله سوم آغاز می شود.

در مرحله ی شوم نقشه GIS دریافت و به پرونده پیوست می گردد.

در مرحله ی چهارم از مراحل دریافت پروانه،  به منظور بازدید از ملک، نوبت دهی می شود و مسئول بازدید شهرداری با توجه به زمان بندی پرونده ها برای بازدید از محل به محل ملک شما مراجعه می کند.

در مرحله ی پنجم جواب بازدید از طرف بازدید کننده دریافت می شود.

در این مرحله مامور بازدید روز بعد را برای دریافت جواب بازدید اعلام می‌کند. در جواب بازدید کاربری زمین و گذر بندی‌ها مشخص و پس‌ازآن باید به مسئول شهرسازی مراجعه نموده و مسئول شهرسازی باید فرم تایید زمین را امضا کند.

در مرحله ی ششم نقشه تفکیکی دریافت میگردد و در مرحله ی هفتم پروانه ساختمانی دریافت می شود.

مرحله هشتم مربوط به پرداخت عوارض و مالیات است و مرحله ی نهم مراجعه به واحد اسکن و صدور کارت گذربندی می باشد.

در مرحله ی دهم تهیه نقشه معماری و پرداخت عوارض ارزش‌افزوده و در مرحله ی یازدهم معرفی چهار مهندس طراح و چهار مهندس ناظر اتفاق می افتد.

سپس در مرحله دوازدهم استعلام از مجموعه‌های مربوطه و مراجعه به محضر و تعهد دادن و صدور پروانه انجام می شود.

تمامی مراحل بالا در دفتر مهندسی اصفهان با کارشناسان خبره صورت می پذیرد.

برای دریافت خدمات مهندسی خود با مجرب ترین مهندسان از طریق دفتر پیمانکاری اصفهان در ارتباط باشید تا بهترین مشاوران در تمامی مراحل کاری در اختیار شما باشند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان