پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

قیمت بلیط قطار تغییر نمی کند

قیمت بلیط قطار تغییر نمی کند معاون شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: قیمت بلیط قطار در حال حاضر با نرخ خرداد ماه سال گذشته عرضه می شود.

معاون شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: قیمت بلیط قطار در حال حاضر با نرخ خرداد ماه سال گذشته عرضه می شود و هرگونه تغییرات در این نرخ ها تنها با مصوبه شورای عالی هماهنگی میسر خواهد بود.

قیمت بلیط قطار

نرخ بلیط قطار مربوط به سال 99

موسوی در مورد تغییرات قیمت بلیط های قطار با توجه به افزایش 80 درصدی ظرفیت پذیرش نیز عنوان نمود: نرخ بلیط قطارهای مسافری در مسیرهای مختلف مانند قطار اهواز به تهران با رعایت فاصله گذاری 80 درصدی و براساس صورت جلسه شماره 215 که در 10 دی سال 1399 تصویب شده، ارائه می شود.

قیمت بلیط قطار

تغییرات قیمت بلیط با رعایت قوانین ممکن است

وی در خصوص برنامه های آینده در جهت افزایش یا کاهش نرخ بلیت قطار بیان نمود: هرگونه تقاضای جهت افزایش قیمت ها که از سوی شرکت های حمل و نقل ریلی داده شود، تنها با رعایت قوانین مربوط به آن میسر خواهد بود و اکنون شرکت های حمل و نقل ریلی بلیط قطار در مسیر های داخلی مانند تبریز مشهد با همان نرخ مصوب سال گذشته عرضه می گردد.

افزایش قیمت قطار

با افزایش قیمت بلیط موافقت نشد

رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته می گوید: در خرداد ماه سال 1400 شرکت های حمل و نقل پیشنهاد افزایش قیمت را مطرح کردند که با آن موافقت نشد. هیچ گونه تصمیم گیری و مو افقتی تا کنون با پیشنهاد 60 درصدی افزایش نرخ بلیط ها صورت نگرفته است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان