پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

موتور گلزنی طارمی بدجوری روشن شده

چه خوبه که برگشتی!

کابوس ۱۱ بازی گل نزدن، برای مهدی طارمی زودتر از حد تصور به فراموشی سپرده شد. دوران عجیب افت مهاجم پرتغالی که دقیقا از زمان اصطکاک او با تیم ملی آغاز شده بود، درست بعد از آشتی طارمی با دراگان اسکوچیچ به پایان رسید؛ انگار که بار بزرگی از روی دوش مهاجم ایرانی پورتو برداشته شده باشد

نکته‌ای که گل مهدی را ارزشمندتر می‌کند، آن است که او در این مسابقه به‌طور کامل مورد استفاده قرار نگرفت. طارمی در ترکیب اولیه پورتو، نیمکت‌نشین بود و اوا نیلسون، لوئیس دیاز و په‌په مثلث عجیب تهاجمی تیم کونسیسائو را تشکیل می‌دادند. با این حال در دقیقه 39 زمانی که بازی یک-یک مساوی دنبال می‌شد و تیم حریف هم یک اخراجی داده بود، طارمی به میدان آمد. حتی در همان نیم‌ساعت اول هم هواداران پورتو در فضای مجازی به انتقاد از تصمیم کونسیسائو پرداختند و البته طارمی با درخشش در زمین نشان داد که چرا همیشه باید فیکس باشد.

تردیدی نیست که طارمی یکی از بااستعدادترین فوتبالیست‌های این سالیان کشور به شمار می‌آید؛ ستاره‌ای که گل قیچی برگردانش به چلسی، نامزد کسب جایزه پوشکاش در مراسم سالانه فیفا شد. با این حال تجربه اخیر نشان داد حتی اگر چنین ستاره‌ای هم درگیر حواشی کاذب شود، به‌طور محسوس افت خواهد کرد. چه خوب که او حالا همه مسائل چند وقت اخیر را فراموش کرده و آماده می‌شود تا در بهترین فرم ممکن به اردوی بهمن‌ماه تیم ملی اضافه شود. بیخود نیست که این چند روز رسانه‌های عراقی و اماراتی حسابی بابت بازگشت طارمی زانوی غم بغل گرفته‌اند!

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان