باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

شب کابوس‌وار احمد نوراللهی

دلت برای پرسپولیس تنگ شده؟

برای یک فوتبالیست، شاید بدتر از این امکان نداشته باشد. آنچه یکشنبه‌شب در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال امارات برای احمد نوراللهی رخ داد، یک کابوس واقعی بود

بعد از این مسابقه انتقادات زیادی از نوراللهی انجام شده که کاملا طبیعی است. حتی مهدی علی، سرمربی الاهلی هم از خراب شدن پنالتی نوراللهی در جریان مسابقه گله کرد. مجموعه این مسائل باعث شد نوراللهی یک متن بلند به زبان عربی روی صفحه شخصی‌اش منتشر و از هواداران الاهلی عذرخواهی کند. چه او و چه مهدی قائدی در طول این مدت کم تحت فشار نبوده‌اند. قرارداد این دو بازیکن قابل توجه است و طبیعتا باشگاه و هوادارانش انتظار دارند نوراللهی و قائدی عملکرد موثرتری داشته باشند. مهدی برای این تیم خیلی کم گل زده و احمد هم فراز و فرودهای زیادی داشته است.

فارغ از تمام این مسائل شاید حالا دل نوراللهی بیشتر از قبل برای پرسپولیس تنگ شده باشد؛ تیمی که او در آن در فینال لیگ قهرمانان آسیا به حریف پنالتی داد، اما میلیون‌ها هوادار حرمتش را نگه داشتند و بر او سخت نگرفتند. آن زمان نوراللهی با انتشار شکلک «هیس» روی صفحه‌اش به منتقدان واکنش نشان داد، اما حالا پیام عربی می‌نویسد و عذرخواهی می‌کند! بله؛ پرداختی تیم‌های عربی خیلی زیادتر است، اما امثال نوراللهی اینجا چیزهای ارزشمندتری جا می‌گذارند و می‌روند.

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر