تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
وردپرس 24
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
وردپرس 24
بست ویکی

اطلاعیه تعطیلی مدارس مناطق مختلف گیلان

اداره‌کل آموزش و پرورش استان گیلان با توجه به بارش برف و برودت هوا در گیلان، حفظ سلامت دانش‌آموزان و مشکلات تردد، با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت تعطیلی مدارس استان را برای سه شنبه، ۲۸ دی ماه اعلام کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان گیلان با توجه به بارش برف و برودت هوا در گیلان، حفظ سلامت دانش‌آموزان و مشکلات تردد، با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت تعطیلی آموزش حضوری مدارس استان را برای روز سه شنبه، 28 دی ماه اعلام کرد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با توجه به برودت هوا و بارش برف، وضعیت تعطیلی آموزش حضوری مدارس روز سه‌شنبه، 28 دی ماه در سطح استان به این شرح می‌باشد:

مدارس ناحیه 1 و 2 رشت همچنین شهرستان خمام در مقاطع تحصیلی ابتدایی(صبح و عصر) و مدارس متوسطه اول(شیفت صبح) تعطیل می‌باشد. مدارس شهرهای رودبار، عمارلو، رحمت‌آباد و بلوکات، سنگر، دیلمان، آستانه‌اشرفیه و کوچصفهان، مدارس شهری و روستایی تمام مقاطع تحصیلی تعطیل هستند.

در مناطق اطاقور و رحیم‌آباد(اشکور) تنها مدارس ابتدایی مناطق کوهستانی تعطیل می‌باشد. در منطقه لشت‌نشاء نیز مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و عصر تعطیل است.

کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرهای سیاهکل و شفت تعطیل و مدارس متوسطه دوم به ترتیب با دو و یک ساعت تأخیر آغاز خواهد شد. در لاهیجان هم مدارس ابتدایی شهری و روستایی تعطیل و مدارس متوسطه اول و دوم با 1 ساعت تأخیر آغار بکار خواهند کرد. در صومعه‌سرا نیز فعالیت مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

در منطقه رودبنه مدارس ابتدایی و متوسطه اول تعطیل بوده و مدارس متوسطه دوم با یکساعت تاخیر آغاز خواهد شد. در حویق، املش و ماسال کلیه مدارس کوهستانی، ییلاقی و عشایری تعطیل است.

لازم به ذکر است؛ در مدارسی که تعطیل اعلام شده‌اند، آموزش‌ها تعطیل نبوده و از طریق فضای مجازی پیگیری خواهد شد. همچنین حضور عوامل اجرایی در مدارس الزامی می‌باشد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان