تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
وردپرس 24
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
وردپرس 24
بست ویکی

این پوستر دروغ می‌گوید؟ / عکس

طراح پوستر پنجمین دوره جایزه داستان کوتاه «ارغوان» با موضوع «دروغ» می‌گوید پوستر امسال به پیشنهاد دبیر جایزه، با استفاده از عکس فضای شهری از اشکان صادقی طراحی شده است که مفهوم وارونگی و غیرواقع‌بودن را بیان می‌کند تا آن‌جا که به یک دروغ نزدیک می‌شود.

این پوستر دروغ می‌گوید؟ / عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی پنجمین دوره جایزه داستان کوتاه «ارغوان»، پوستر این رویداد با موضوع «دروغ» رونمایی شد.

مجید عباسی که پوستر این رویداد ادبی را طراحی کرده است، در این باره می‌گوید: «پوستر امسال به پیشنهاد دبیر جایزه، با استفاده از عکس فضای شهری از اشکان صادقی طراحی شده است که مفهوم وارونگی و غیرواقع‌بودن را بیان می‌کند تا آن‌جا که به یک دروغ نزدیک می‌شود.»

پنجمین دوره جایزه داستان کوتاه «ارغوان» همچون دوره‌های گذشته ویژه نویسندگان زیر سی سال، با دبیری اوژن حقیقی و در دو بخش اصلی (ویژه داستان‌نویسانی که تاکنون کتابی منتشر نکرده‌اند) و برنده برندگان (ویژه برندگان چهار دوره گذشته) برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار از یکم دی‌ماه سال 1400 تا 15 فروردین 1401 خواهد بود. داستان‌های کوتاه باید به صورت تایپ‌شده در فرمت‌های .doc. docx و .rtf در سامانه وب‌سایت جایزه «ارغوان» ثبت شود. تکمیل فرم ثبت‌نام آنلاین الزامی است.

اختتامیه این جایزه با معرفی برندگان، خردادماه 1401 برگزار خواهد شد.

این پوستر دروغ می‌گوید؟ / عکس

58259

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان