پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

۵ تیم لیگ ایران علیه پرسپولیس می‌جنگند!

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره شرایط این تیم صحبت‌های جالبی مطرح کرد.

5 تیم لیگ ایران علیه پرسپولیس می‌جنگند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشین قطبی در فصل 1386-87  سرمربی پرسپولیس بود و در همان فصل با این تیم قهرمان لیگ برتر شد.

این سرمربی اسبق پرسپولیس در اظهار نظری درباره شرایط این تیم عنوان کرده است: پرسپولیس پنج سال قهرمان شده و الان تیم‌های مدعی به‌دنبال آن هستند که نگذارند این اتفاق برای ششمین‌بار رقم بخورد. باید بپذیریم که چهار یا پنج تیم علیه یک تیم می‌جنگند ولی احساس من می‌گوید پرسپولیس بهتر از این می‌شود و در این فصل هم قهرمان لیگ است.

قطبی ادامه داد: اگر بخواهم از قدرت نفوذ یا انرژی مثبتی که طرفداران به بازیکنان و مربیان می‌دهند، حرف بزنم، به اندازه یک کتاب می‌شود. خیلی مهم است طرفداران همیشه با تیم محبوب‌شان باشند. خوشبختانه پرسپولیس هوادارانی دارد که با حمایت خود، انرژی مثبت را به بازیکنان و مربیان القا کردند. سرمربی آگاه تیم، یحیی گل‌محمدی هم واقعاً به نحو احسن کار می‌کند.

سرمربی اسبق سرخپوشان افزود: در کادر فنی، افرادی مثل حمید مطهری و کریم باقری حضور دارند که ذهن یحیی را برای قهرمانی‌های بعدی روشن می‌کند. این قدرت را در پرسپولیس می‌بینم که در نیم فصل دوم، با تلاش بازیکنان، خیلی زود صدرنشین شوند و برای ششمین بار، روی سکوی قهرمانی بروند.

بیشتر بخوانید:

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان