پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

هوادار ـ استقلال برای سومین بار تغییر می‌کند

تسنیم نوشت: نزدیکی زمان دیدار تیم ملی ایران برابر عراق و بازی هوادار مقابل استقلال، سبب تغییر تاریخ دیدار شاگردان عنایتی با آبی‌های پایتخت شد.

هوادار ـ استقلال برای سومین بار تغییر می‌کند

در حالی که سازمان لیگ فوتبال امروز (پنجشنبه) ابتدا پنجم و سپس ششم بهمن را به‌عنوان تاریخ دیدار تیم‌های هوادار و استقلال اعلام کرده بود، دبیرکل فدراسیون فوتبال از تغییر مجدد زمان این مسابقه خبر داد.

حسن کامرانی‌فر که با شبکه خبر گفت‌وگو می‌کرد، درباره اعتراض دراگان اسکوچیچ به برگزاری دیدار هوادار و استقلال، یک روز پیش از مصاف ملی‌پوشان ایران با عراق اظهار داشت: مطابق نظر اسکوچیچ، با مدیران سازمان لیگ صحبت کردیم تا زمان این مسابقه را تغییر بدهیم و سرمربی تیم ملی، بازیکنان مد نظر خود را دعوت کند. از این دو باشگاه هم بازیکنانی در تیم ملی هستند. ان‌شاءالله تاریخ دیدار هوادار و استقلال را تغییر بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان دیدار هوادار و استقلال مجدداً تغییر می‌کند یا خیر، گفت: با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی، باید این اتفاق بیفتد و در حال صحبت با مسئولان سازمان لیگ هستیم.

تیم ملی ایران روزهای 7 و 12 بهمن در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر، به ترتیب مقابل عراق و امارات صف‌آرایی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

مجیدی باید قید یامگا و ژستد را بزند

شگفتی در آفریقا؛ حذف الجزایر از جام با بونجاح و محرز

جام‌جهانی کشتی‌ آزاد در آمریکا؛ فرنگی در آذربایجان

253 256

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان