پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

حماس: آتش‌بسی بدون امتیازگیری در کار نخواهد بود

«موسی ابو مرزوق» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز یکشنبه گفت: هیچ آتش‌بسی با رژیم اشغالگر بدون دریافت امتیاز در کار نخواهد بود.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا از تارنمای سما فلسطین، ابو مرزوق افزود: ملت فلسطین در وضعیت مقاومت مستمر در برابر پروژه صهیونیسم است و هیچ آتش‌بسی با رژیم اشغالگر بدون دریافت امتیاز در کار نخواهد بود و هر گونه آتش‌بس با صهیونیست‌ها موقتی خواهد بود.

وی با بیان اینکه حماس بر تکمیل یک مبادله شرافتمندانه با توجه به شروط جنبش تأکید دارد، گفت که رژیم اشغالگر در تصمیم گیری برای پیشبرد توافق مبادله اسرا با مقاومت ناتوان است.

این عضو حماس اضافه کرد، ما با ملتمان و خانواده‌های اسرای مان عهد کردیم که اشغالگران مجبور خواهند شد تا قرارداد مبادله‌ای شرافتمندانه‌ای را امضاء کنند.

ابو مرزوق تأکید کرد که مقاومت بازسازی غزه و شکست محاصره غزه را عملی خواهد کرد و همه سناریو‌ها در قبال تأخیر در بازسازی غزه از سوی اسرائیل موجود است.

وی افزود: اگر رژیم اشغالگر بر روی عامل زمان حساب باز کرده است، ما هیچ گونه تأخیری را نخواهیم پذیرفت.

عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین تاکید کرد که حماس گره زدن موضوع اسرا با هیچ موضوع دیگری را هر چقدر هم که مهم باشد نمی‌پذیرد.

پیش‌تر رییس بخش پژوهش‌های مرکز امور اسیران و آزادگان فلسطینی گفته بود که شمار اسیران فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی چهارهزار و 600 نفر است.

همچنین 546 اسیر فلسطینی با محکومیت حبس ابد در 19 زندان رژیم صهیونیستی در بند هستند.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان