پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

دستبرد ۷۰۰ میلیونی ۲ برادر به خانه همسایه

شیشه یکی از اتاق خواب‌ها شکسته بود و تنها راه ورود به این اتاق، از خانه همسایه بود.

به گزارش تابناک به نقل از همشهری، تحقیقات پلیس آگاهی درباره سرقت 700 میلیون تومانی به خانه‌ای در شرق تهران به دستگیری 2 برادر که در همسایگی مالباخته زندگی می‌کردند منجر شد.

چند روز قبل مردی به کلانتری 126 تهرانپارس رفت و مدعی شد سارقان به خانه‌اش دستبرد زده‌اند. به گفته او، زمانی که او و اعضای خانواده‌اش در خانه حضور نداشتند، سارقان با تخریب شیشه وارد آنجا شده و مقدار زیادی طلا به ارزش 700 میلیون تومان سرقت کرده‌اند. در این شرایط بود که رسیدگی تخصصی به این پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران سپرده شد.

کارآگاهان آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت، به بازبینی آنجا پرداخته و با بررسی فرضیه‌های مختلف پی بردند که به‌احتمال زیاد این سرقت از سوی همسایگان ساختمان کناری انجام شده است. شیشه یکی از اتاق خواب‌ها شکسته بود و تنها راه ورود به این اتاق، از خانه همسایه بود.

از سوی دیگر مأموران با تحقیق درباره ساکنان خانه مجاور دریافتند که آن‌ها 2 برادر سابقه دار هستند که پیش‌تر به اتهام سرقت منزل دستگیر شده‌اند و ممکن است این سرقت نیز کار آن‌ها باشد. درحالی‌که این 2 برادر، مهم‌ترین مظنونان پرونده بودند، حکم جلب‌شان صادر و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند. مأموران وقتی در بازرسی از خانه متهمان بخشی از اموال مسروقه را کشف کردند، دیگر تردیدی نداشتند که سارقان 700 میلیونی آن‌ها هستند. به این ترتیب متهمان به پلیس آگاهی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفتند.

سرهنگ سعید مجیدی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در این‌باره گفت: متهمان در بازجویی‌های مقدماتی به سرقتی که مرتکب شده بودند اعتراف کردند و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان