پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

دیدار و گفت‌و گوی وزرای دفاع ایران و آذربایجان

سپهبد ذاکر حسن اف صبح امروز با وزیر دفاع کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش شفقنا از تسنیم، صبح امروز سپهبد ذاکر حسن اف وزیر دفاع جمهوری آذربایجان با حضور در ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

امیر آشتیانی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در این دیدار با تاکید بر تقویت روابط دو کشوردر حوزه های دفاعی– امنیتی گفت: با توجه به اشتراکات تاریخی و فرهنگی میان دو ملت، لازم است روابط ایران و آذربایجان نسبت به گذشته در حوزه‌های مختلف توسعه یابد.

وی با بیان اینکه توسعه و تعمیق همکاری های مشترک دفاعی – امنیتی بین ایران و آذربایجان بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: دو کشور با توجه با موقعیت و ویژگی های خاص ژئوپلیتیکی ، ظرفیت و قابلیت های فراوانی را در گسترش روابط همه جانبه ‌دارند.

سپهبد ذاکر حسن‌اف وزیر دفاع جمهوری آذربایجان نیز در این دیدار طی سخنانی ازحمایت مسئولین نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: قدرت و توانمندی های نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مایه مباهات است.

وی با ابراز خرسندی از پیشرفت های صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران، بر گسترش روابط دوجانبه میان 2 کشور تأکید نمود و از وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران جهت سفر به باکو دعوت به عمل آورد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان