پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

bZ۴X؛ کراس اوور جدید تویوتا

تویوتا یکی از بهترین نمایش‌های سالیان اخیر خود در طراحی کابین را اینجا برای bZ۴X ارائه کرده است. شکل خاص کنسول اصلی جلو و بویژه نمایشگر دیجیتال کیلومتر به همراه فرمان در نوع خود بسیار خلاقانه به نظر می‌رسد.

مازیار دانیالی؛ تویوتا از یک محصول مفهومی جدید که قرار است در اواسط سال 2022 برای برخی از بازار‌ها تولید شود، رونمایی کرد. این کراس اوور در مرحله کنونی bZ4X نام دارد و ابتدا برای بازار چین و ژاپن عرضه می‌شود. متفاوت‌ترین قسمت طراحی آن به بخش دماغه شامل چراغ‌های اصلی و بامپر (سپر) مربوط می‌شود.

در نمای جانبی می‌توان اثر مشابه کراس اوور‌های فعلی تویوتا و لکسس را مشاهده کرد. در نمای عقب نیز چراغ‌های اصلی طراحی جذابی دارند، اما با توجه به تجربه مدل‌های پریوس و سی- اچ آر، موجب غافلگیری مخاطب نمی‌شود.

تویوتا یکی از بهترین نمایش‌های سالیان اخیر خود در طراحی کابین را اینجا برای bZ4X ارائه کرده است. شکل خاص کنسول اصلی جلو و بویژه نمایشگر دیجیتال کیلومتر به همراه فرمان در نوع خود بسیار خلاقانه به نظر می‌رسد.

نمایشگر اصلی و بزرگ سیستم سرگرمی به همراه دکمه‌های تنظیمی سیستم تهویه به خوبی با یکدیگر هماهنگ شده اند. در کنسول میانی یک تاچ پد یا صفحه لمسی نیز برای دسترسی به تنظیمات سیستم سرگرمی در نظر گرفته شده است. این تاچ پد دارای نور پس زمینه آبی رنگ است.

تویوتا در مورد پیشرانه کراس اوور جدید خود اطلاعاتی ارائه نکرده، اما این خودروی الکتریکی مجهز به سامانه تمام چرخ الکتریکی خواهد بود که از حضور 2 موتور الکتریکی مجزا برای آن حکایت دارد.
 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر