پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

طرز تهیه دسر پاولووا با طعم دلچسب و متفاوت

در این مقاله با طرز تهیه دسر پاولووا آشنا می شوید. این دسر دارای طعم بی نظیری بوده و به راحتی در خانه تهیه می شود. برای آماده کردن این دسر باید خامه تهیه کنید و می توانید در آن از انواع میوه های فصلی استفاده نمایید.

طرز تهیه دسر پاولووا با طعم دلچسب و متفاوت

دسر پالووا یکی از دسرهای خوشمزه و خانگی است که برای انواع مجالس و مهمانی ها تهیه می شود. این دسر را می توانید با خامه و میوه تهیه کنید. در این بخش نیز طرز تهیه دسر پاولووا را برای شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید آموزش این دسر را مطالعه کنید. توجه نمایید که این دسر با انواع میوه ها نیز آماده خواهد شد.

مواد اولیه دسر پاولووا

این دسر با استفاده از چای و انواع دمنوش ها سرو می گردد. شما علاقمندان علاوه بر تهیه این شیرینی می توانید با با دستور تهیه دسر تاتلی و دسر آلو نیز آشنا شوید. این دسرها برای پذیرایی در مهمانی ها نیز بسیار مناسب بوده و می توانید آن را به راحتی در خانه تهیه نمایید.

 • خرید انواع قهوه
 • بلیط کیش

مواد لازم

 • سفیده تخم مرغ: 4 عدد
 • سرکه سفید: یک قاشق چایخوری
 • شکر: یک پیمانه
 • وانیل: نصف قاشق چایخوری
 • آرد ذرت: نصف قاشق چایخوری

مواد رویه دسر

 • خامه فرم داده شده: یک پیمانه
 • وانیل: نصف قاشق چایخوری
 • شکر: یک و نیم قاشق غذاخوری
 • میوه فصل: به میزان لازم

دسر دسر پاولووا

طرز تهیه دسر پاولووا فوق العاده

برای آماده کردن این دسر به مواد زیادی نیاز ندارید. این دسر بسیار ساده و راحت است و شما می توانید به راحتی در خانه آن را تهیه کنید.

ابتدا فر را در دمای 120 درجه سانتی گراد قرار دهید. سینی فر خود را با استفاده از فویل به خوبی بپوشانید. کمی آن را کره بزنید.

روی سینی چرب شده را مقداری آرد بپاشید و سپس سینی را تکان دهید. حالا باید سینی را برعکس کرده تا آردهای اضافی آن بریزند. باید در وسط سینی یک دایره با قطر 18 سانتی بکشید.

در این مرحله باید مواد دسرمان را تهیه کنیم. برای آماده کردن این دسر ابتدا باید سفیده های تخم مرغ را جدا کنید. حدود یک دقیقه آن را هم بزنید. برای این کار بهتر است، کاسه بزرگ انتخاب نمایید، زیرا تخم مرغ ها حجمشان دو برابر خواهند شد.

زمانی که تخم مرغ ها فرم گرفتند، باید مقداری شکر به آن بزنید. شکر را قاشق به قاشق اضافه کنید، تا شکرهای قبلی خوب حل شوند.

مقداری از مواد را برداشته و میان دو انگشت خود تست کنید تا زمانی که زبری شکرها از بین برود، باید مواد را هم بزنیم.

در مرحله بعدی وانیل را به موادمان اضافه می کنیم. بعد مقداری از سرکه سفید را اضافه کنید و آرد ذرت را کم کم درون مواد بریزید. مواد را با استفاده از قاشق به آرامی هم بزنید، تا مواد شما یکدست شود. سپس موادمان را در وسط دایره هایی که کشیده ایم با قاشق می ریزیم.

در این مرحله از طرز تهیه دسر پاولووا به آرامی مواد را پهن کنید. سینی فر را به مدت 60 تا 75 دقیقه در فر قرار دهید. مواد مرنگ باید خشک و سفت شود.

حالا فر را خاموش کنید و شیرینی ها را خارج نمایید. زمانی که مواد مرنگ خنک شد، بعد آن را از فویل جدا کنید. روی شیرینی ها را خامه بزنید و روی آن ها را با استفاده از میوه های دلخواهتان تزئین کنید.

طرز تهیه دسر پاولووا

در نهایت شیرینی ها را درون یخچال قرار دهید و هر زمان که دوست دارید نوش جان کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر