پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

کاهش ۶۴ سنتی قیمت نفت

قیمت نفت روز دوشنبه مقداری روند نزولی به خود گرفت و از افزایش‌های قبلی چشم‌پوشی کرد.

قیمت نفت روز دوشنبه مقداری روند نزولی به خود گرفت و از افزایش‌های قبلی چشم‌پوشی کرد.

به گزارش مهر قیمت نفت روز دوشنبه مقداری روند نزولی به خود گرفت و از افزایش‌های قبلی چشم‌پوشی کرد. افزایش اندک قیمت نفت به دلیل نگرانی‌ها در مورد عرضه در بازارهای جهانی به وجود آمد زیرا اتحادیه اروپا بر اعمال ممنوعیت واردات نفت از روسیه نظارتش را بیشتر و شرایط موجود را تشدید کرد.

به گزارش رویترز، قیمت نفت خام برنت با 64 سنت یا 0.6 درصد کاهش به 110.91 دلار در هر بشکه رسید، در حالی که قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با 60 سنت یا 0.5 درصد کاهش به 109.89 دلار در هر بشکه رسید.

این دو شاخص جمعه گذشته نزدیک به 4 درصد جهش کردند و بیش از یک دلار در هر بشکه افزایش یافتند و نفت خام وست تگزاس اینترمدیت به بالاترین سطح خود از 28 مارس به 111.71 دلار رسید.کازوهیکو سایتو، تحلیلگر ارشد Fujitomi Securities گفت: انتظار می‌رود بازارهای نفت در این هفته رشد کنند، زیرا ممنوعیت قریب‌الوقوع اتحادیه اروپا بر نفت روسیه کمبود جهانی نفت خام و سوخت را تشدید می‌کند.

روز جمعه، چهار دیپلمات و مقام گفتند که اتحادیه اروپا با رد پیشنهادها برای تأخیر یا کاهش نفت روسیه، با وجود نگرانی‌ها در مورد عرضه نفت روسیه در این ماه، همچنان قصد دارد با ممنوعیت تدریجی نفت روسیه در ماه جاری موافقت کند.

مسکو هفته گذشته تحریم‌هایی را علیه چندین شرکت انرژی اروپایی اعمال کرد که باعث نگرانی در مورد عرضه شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان