پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

سیاستمدار لبنانی: در انتخابات تقلب شده است

«فیصل الکرامی» رئیس جریان «الکرامه» و وزیر سابق لبنانی امروز (سه شنبه) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در انتخابات تقلب شده و وی تمام مسیرهای قانونی و اقدامات لازم را در این خصوص انجام خواهد داد.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، طبق گزارش پایگاه خبری «العهد» رئیس جریان سیاسی «الکرامه» بیانیه‌ای در این خصوص صادر کرده و گفت: من به دوستان، حامیان و طرفداران می‌گویم، مطمئن باشید که نتایج و حقایقی مبنی بر وجود شواهد روشن، موید این است که ما در معرض تقلبی واضح قرار گرفته‌ایم و همه راه‌ها و اقدامات قانونی لازم را بر اساس حاکمیت قانون برای احقاق حقوق خود انجام خواهیم داد.

الکرامی در بیانیه خود تصریح کرد: «من به شما اطمینان می‌دهم که روند [انتخابات] دموکراتیک در لبنان از دموکراسی واقعی و شفاف به دور است و میزان تخلفات و جرائم بسیار بالاست».

وزیر سابق لبنانی در پایان‌بخش بیانیه خود تاکید کرد: به هر حال ما در مسیر مبارزه، با هم می‌مانیم و در برابر قاتلان و دزدان و نظام نابودی کامل، به کار و فعالیت ملی خود ادامه می‌دهیم.

شب گذشته (دوشنبه)، «بسام مولوی» وزیر کشور لبنان در کنفرانسی خبری میزان مشارکت و همچنین نتایج در برخی حوزه‌ها را اعلام و امروز نیز از پایان شمارش آراء در سایر حوزه‌ها خبر داد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر