پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

پیش‌بینی عجیب از قیمت اتریوم / مرزها می‌شکند؟

اتریوم شناخته‌شده‌ترین آلت‌کوین است و برای بسیاری از سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان بسیار بیشتر از یک ارز دیجیتال است و کارشناسان می گویند که ارزش آن می تواند تا ۴۰۰ درصد در سال ۲۰۲۲ رشد کند.

پیش‌بینی عجیب از قیمت اتریوم / مرزها می‌شکند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ارزش توکن بومی اتریوم، از زمان ایجاد آن به شدت افزایش یافته است. قیمت اتریوم از 0.311 دلار در عرضه در سال 2015 به حدود 4800 دلار در بالاترین حد خود در اواخر سال گذشته افزایش یافت.

یکی از ویژگی‌های متمایز اتریوم – بر خلاف بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال – کاربرد آن به‌عنوان یک شبکه نرم‌افزاری است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا ابزارها، برنامه‌ها و NFT‌های جدید بسازند و به آنها قدرت دهند.

شبکه نرم‌افزاری مبتنی بر بلاک‌چین کاربردهای زیادی در سراسر دنیای فناوری دارد، به‌ویژه برای بازی، موسیقی، سرگرمی و امور مالی غیرمتمرکز و آن را به یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین رمزارزها در سال گذشته تبدیل کرده است.

قیمت اتریوم از بیت‌کوین بی‌ثبات‌تر خواهد بود

کارشناسان بر این باورند که قیمت اتریوم در ماه‌های آینده حتی از بیت‌کوین بی‌ثبات‌تر خواهد بود، عمدتاً به این دلیل که اتریوم در حال انتقال فناوری خود به نسخه‌ کم‌مصرف در خصوص انرژی است.

پیش‌بینی عجیب از قیمت اتریوم / مرزها می‌شکند؟

اتریوم 4.000 تا 5.000 دلاری

علیرغم چالش‌های پیش روی اتریوم و قیمت ناپایدار آن کارشناسان به طور کلی موافق هستند که ETH می‌تواند بار دیگر در سال 2022 قیمت 4000 دلار را بشکند؛ پیش‌بینی اخیر اتریوم توسط مایک مک گلون، تحلیلگر اطلاعاتی بلومبرگ، نشان می‌دهد که اتریوم با قیمتی بالغ بر 4000 تا 4500 دلار سال 2022 را به پایان خواهد برد.

اتریوم 6.500 تا 8.000 دلاری چقدر محتمل است؟

خبرگزاری رمزارز Coinpedia پیش‌بینی کرد که اگر همان روند صعودی که از اواسط سال 2021 شروع شد ادامه یابد، اتریوم می‌تواند سال 2022 را با قیمتی بالغ بر 6500 تا 7500 دلار به پایان برساند.

223227

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر