جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

بهترین سواحل آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی شهرهای ساحلی بسیار زیبا و تماشایی‌ای دارد که هر فردی را به حیرت وا می‌دارد. با اینکه سواحل آفریقای جنوبی شناخته شده و برجسته نیستند اما در بین موج‌سواران از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. در ادامه همراه با ما باشید تا به معرفی بهترین سواحل آفریقای جنوبی بپردازیم.

بهترین سواحل آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی شهرهای ساحلی بسیار زیبا و تماشایی‌ای دارد که هر فردی را به حیرت وا می‌دارد. با اینکه سواحل آفریقای جنوبی شناخته شده و برجسته نیستند اما در بین موج‌سواران از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. در ادامه همراه با ما باشید تا به معرفی بهترین سواحل آفریقای جنوبی بپردازیم.

10. ساحل پاترنوستر

Paternoster Beach

Paternoster Beach

ساحل پاترونوستر (Paternoster Beach) ساحلی طولانی از شن‌های سفید رنگ است که در کنار صخره‌های ناهموار و خانه‌های سفید رنگ و آرام قرار دارد. این شهر به عنوان یکی از اولین روستاهای ماهیگیری در خط ساحلی غربی آفریقای جنوبی شناخته می‌شود و در طی سال‌ها توسعه یافته و به یک مقصد گردشگری برجسته تبدیل شده است. در سفر به این ساحل اگر شانس با شما یار باشد می‌توانید شاهد گذر وال‌ها و دلفین‌ها یا حتی پنگوئن‌ها باشید.

9. ساحل گروتو

Grotto Beach, Hermanus

Grotto Beach, Hermanus

ساحل گروتو (Grotto Beach) ساحلی بسیار جذاب و تماشایی است که در بین گردشگران بسیار محبوبیت دارد. در دوردست‌ها کوهستان‌های زیبایی را می‌توان دید که منظره‌ای بسیار جذاب و تماشایی را خلق کرده‌اند. در اوج شلوغی، نجات غریق‌های زیادی در ساحل حضور دارند و از مناطق محبوب و شلوغ محافظت می‌کنند. در نزدیکی ساحل نیز شهر هرمانوس قرار دارد که مکان بسیار خوبی برای تماشای وال‌ها به شمار می‌رود.

8. ساحل بالیتو

Ballito, Dolphin Coast

Ballito, Dolphin Coast

ساحل بالیتو (Ballito) در فاصله 40 کیلومتری شمال «دوربان« و در کنار خط ساحلی دلفین قرار دارد. این ساحل مکان بسیار خوبی برای تماشای دلفین‌ها به شمار می‌رود که در سطح آب اقیانوس هند به بازی مشغول می‌شوند. شهر بالیتو در سال 1954 میلادی تاسیس شده بود و به هنگام تعطیلات، خانواده‌های زیادی را به خود جذب می‌کند. در ساحل می‎‌توان دو استخر طبیعی را مشاهده کرد که به هنگام مد آب پر می‌شوند و مکان بسیار خوبی برای بازی کودکان به شمار می‌روند. آب‌های ساحل نیز مکانی ایدئآل برای موج‌سواری هستند و هر ساله مسابقه موج‌سواری بزرگی در آن برگزار می‌شود.

7. ساحل مویزنبرگ

Muizenberg Beach, South Peninsula

Muizenberg Beach, South Peninsula

ساحل مویزنبرگ (Muizenberg Beach) در جنوب خط ساحلی کیپ تاون قرار دارد. این شهر ساحلی به هنگام تابستان بسیار مورد علاقه گردشگران و ساکنین محلی قرار می‌گیرد و افراد زیادی برای گذراندن اوقات خود به آنجا سفر می‌کنند. آب‌های اقیانوس هند به هنگام تابستان گرم است که برای شنا و موج‌سواری ایدئآل هستند. خود شهر نیز بسیار تماشایی است و در آنجا می‌توان فروشگاه‌ها و رستوران‌های مختلفی را مشاهده کرد.

6. ساحل سانتوس

Santos Beach, Mossel Bay

Santos Beach, Mossel Bay

ساحل سانتوس (Santos Beach) در خلیج موسل (Mossel Bay) قرار دارد و مکان بسیار خوبی برای گذراندن اوقات فراغت و ساحل‌گردی محسوب می‌شود. ساحل شن‌های نرمی دارد و موج‌ها نسبتا کوچک هستند که برای کودکان و خانواده‌ها بسیار مناسب است. در ماه‌های تابستانی خانواده‌های زیادی را می‌توان در کنار ساحل مشاهده کرد که در حال لذت بردن از پیکنیک هستند. در کنار ساحل نیز فروشگاه‌های کوچک و بستنی‌فروشی‌های کوچک وجود دارند که در هوای گرم بسیار دلچسب خواهد بود.

5. آمهلانگا راکس

Umhlanga Rocks

Umhlanga Rocks

آمهلانگا راکس (Umhlanga Rocks) در فاصله بیست دقیقه رانندگی از دوربان قرار دارد و منطقه مسکونی بسیار جذاب و تماشایی‌ای است و در آن بزرگترین مرکز خرید در نیم کره جنوبی قرار دارد. جدا از توسعه شهری و تجاری، ساحل شنی و طولانی شهر، مکان بسیار خوبی برای فراغت از شلوغی و زندگی شهری به شمار می‌رود. آب‌وهوا در ماه‌های تابستان در اینجا بسیار مطلوب است و دمای آب نیز به حدود 25 درجه می‎رسد.

4. ساحل دلفین

Dolphin Beach, Jeffreys Bay

Dolphin Beach, Jeffreys Bay

ساحل دلفین (Dolphin Beach) در خلیج جفریز (Jeffreys Bay) قرار دارد و مقصدی برجسته و ایدئآل برای موج‌سواری به شمار می‌رود. موج‌ها در این ساحل بسیار خارق‌العاده هستند و فضای آن نیز بسیار جذاب است. این ساحل در کیپ شرقی قرار گرفته است و شهری در همان نزدیکی وجود دارد که علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. در ماه‌های تابستانی نیز خانواده‌های زیادی برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات خود به اینجا سفر می‌کنند. در صورتی که شانس با شما یار باشد، می‌توانید وال‌ها و دلفین‌ها را در سطح آب در تمام فصول سال مشاهده کنید.

3. ساحل هابی

Hobie Beach, Port Elizabeth

Hobie Beach, Port Elizabeth

ساحل هابی (Hobie Beach) در بندر الیزابت (Port Elizabeth) مکانی بسیار مشهور برای شنا، آفتاب گرفتن و بازی‌های ساحلی به شمار می‌رود. در آخرهفته‌ها، ساکنین شهر برای گذراندن اوقات فراغت خود به این ساحل می‌آیند و به انجام تفریحات مختلفی مشغول می‌شوند. استخرهای صخره‌ای در نقاط مختلف ساحل دیده می‌شوند که می‌تواند مکان بسیار خوبی برای بازی بچه‌ها و یادگیری در مورد حیات وحش دریایی باشد. در کنار ساحل نیز کافه‌ها و امکانات مختلفی دیده می‌شود که شما را سرگرم خواهند کرد.

2. ساحل گلدن مایل

Golden Mile, Durban

Golden Mile, Durban

شهر ساحلی دوربان بسیار تماشایی و خارق‌العاده است و ساحل گلدن مایل (Golden Mile) در آن از شهرت زیادی برخوردار است و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. این ساحل مقصدی برجسته به شمار می‌رود که در فصل تابستان هزاران گردشگر را به خود می‌کشاند. در کنار ساحل کلاب‌ها و رستوران‌های مختلفی وجود دارند که حس سرزنده و بانشاطی به آن داده‌اند. علاوه بر این، علاقه‌مندان به موج‌سواری و حتی موج‌سواران حرفه‌ای به این ساحل می‌آیند و از موج‌های خوب آن بهره می‌برند.

1. ساحل کمپس بی

Camps Bay Beach, Cape Town

Camps Bay Beach, Cape Town

ساحل کمپس بی (Camps Bay Beach) در فاصله 10 دقیقه رانندگی از مرکز شهر کیپ تاون قرار دارد و مکانی خارق‌العاده و تماشایی است که در آن می‌توان انواع فروشگاه، ‌رستوران و کلاب را مشاهده کرد. ساحل دارای شن‌هایی سفید رنگ و نرم است و در کنار آن نیز تپه‌هایی قرار دارد. جدا از کسانی که برای پیاده‌روی و قدم زدن در ساحل به اینجا می‌آیند، موج‌سواران زیادی نیز برای موج‌سواری به این ساحل می‌آیند. دمای آب سرد و قدرت آن بسیار زیاد است و از همین رو، تنها شناگران ماهر می‌توانند در آن شنا کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان