پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

رقابت بیش از ۸۷ هزار داوطلب کنکور سراسری در استان اصفهان

در آزمون سراسری امسال ۸۷ هزار و ۶۱۱ داوطلب در استان اصفهان به رقابت می‌پردازند.

رقابت بیش از 87 هزار داوطلب کنکور سراسری در استان اصفهان

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، رضاعلی نوروزی اظهار کرد: آزمون سراسری سال 1401 همزمان با سراسر کشور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه، 8 الی 11 تیرماه در استان اصفهان برگزار می‌گردد. 87 هزار و 611 داوطلب از استان اصفهان در این کنکور حضور دارند.

وی افزود: در استان اصفهان بیشترین تعداد داوطلب در گروه علوم تجربی با 31 هزار و 832 نفر است که نزدیک به نیمی از داوطلبان را تشکیل می‌دهد.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در استان اصفهان گفت: آزمون گروه هنر صبح روز چهارشنبه هشت تیر، گروه ریاضی و علوم انسانی صبح روز پنجشنبه 9 تیر، گروه علوم تجربی صبح روز جمعه 10 تیر و گروه زبان‌های خارجی صبح روز شنبه 11 تیرماه برگزار خواهد شد.

دکتر نوروزی می‌گوید: توصیه می‌شود که داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری حتی‌الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند؛ هماهنگی‌های لازم با سازمان اتوبوسرانی اصفهان صورت گرفته تا با تقویت ناوگان حمل و نقل، تمامی حوزه‌های برگزاری آزمون در سطح شهر اصفهان و دانشگاه صنعتی که خارج از شهر است را پوشش دهند.

وی در پایان اضافه کرد: همراه داشتن شناسنامه عکس‌دار و یا کارت ملی معتبر برای شرکت در آزمون سراسری الزامی است. درب تمامی حوزه‌های امتحانی در ساعت 7:30 صبح بسته خواهد شد، بنابراین توصیه می‌شود داوطلبان آزمون سراسری طوری برنامه‌ریزی کنند که تا پیش از ساعات اعلام شده در حوزه‌های امتحانی خود حضور پیدا کنند؛ همچنین از همراه داشتن هرگونه وسیله اضافی از جمله کیف، کتاب، موبایل و جزوه جداً خودداری کنند.

48

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر