جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

آمار لحظه‌ای فروش بلیط های جام جهانی قطر

تاکنون بیش از یک میلیون بلیت بازی‌های جام جهانی به هواداران فروخته شده است.

آمار لحظه‌ای فروش بلیط های جام جهانی قطر

برگزارکنندگان جام جهانی 2022 اعلام کردند که بیش از 1.2 میلیون بلیت برای جام جهانی فوتبال 2022 قطر فروخته شده است. فرصت بعدی برای خرید بلیت جام جهانی بر اساس اولویت اول خواهد بود، اما تاریخ آن هنوز اعلام نشده است.

آمار لحظه‌ای فروش بلیط های جام جهانی قطر

23.5 میلیون درخواست بلیت بازی‌های جام جهانی به سایت فیفا ارائه شد که بیشترین تعداد درخواست ها از آرژانتین، برزیل، انگلیس، فرانسه، مکزیک، قطر، عربستان سعودی و ایالات متحده بود. حسن الثوادی، دبیرکل کمیته عالی تحویل و میراث قطر گفت: من فکر می کنم حدود 1.2 میلیون بلیط خریداری شده است. بنابراین مردم واقعاً برای جام جهانی هیجان‌زده هستند.

او گفت که در مجموع دو میلیون بلیت در طول مسابقات 28 روزه در دسترس خواهد بود. فرصت بعدی برای خرید بلیت جام جهانی بر اساس اولویت اول خواهد بود، اما هنوز تاریخ آن اعلام نشده است.

مسابقات مقدماتی جام جهانی اکنون به پایان رسیده است و تمام 32 تیم حاضر در جام جهانی مشخص شدند. قطر امیدوار است در طول جام جهانی 1.2 میلیون بازدید کننده جذب کند که تقریباً نیمی از جمعیت این کشور است.
آمار لحظه‌ای فروش بلیط های جام جهانی قطر

الثوادی روز چهارشنبه در مجمع اقتصادی قطر که توسط بلومبرگ سازماندهی شده بود، گفت: برگزارکنندگان در تلاش هستند تا از گرانی قیمت جلوگیری کنند. این مسابقات باید مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه طرفداران باشد.

البته مهمترین مشکل برای سران قطری اقامت هواداران در این کشور در طول جام جهانی است. قطر کمتر از 30 هزار اتاق هتل دارد و طبق آخرین برآوردها، 80 درصد این اتاق‌ها در حال حاضر به مهمانان فیفا اختصاص داده شده است. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که برگزارکنندگان جام جهانی قصد دارند 1000 "چادر سبک" را در صحرا برای طرفداران جام جهانی فوتبال برپا کنند تا در طول جام جهانی از آن‌ها استفاده کنند.

251 251

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان