جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

دستگیری زن و شوهر سارق در لواسانات

سرکلانتر یکم فاتب گفت: زن و شوهر سارق با کشف ٣ فقره سرقت در لواسانات توسط کلانتری ۱۶۶ لواسانات دستگیر شدند.

به گزارش تابناک، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده سرکلانتر شمال پایتخت در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در پی افزایش سرقت محتویات خودرو و سرقت اماکن در محدوده کلانتری 166 لواسانات، با پی جویی انتظامی و رصد دوربین‌ها در محل‌های سرقت، سارقان را شناسایی کردیم.

وی گفت: سارقین سطح محدوده با اتهام سه فقره سرقت در شهر لواسان که یک زن و یک مرد هستند از پوشش‌های مختلف از جمله لباس شهرداری استفاده می کردند.

رئیس پلیس شمال شهر تهران تصریح کرد: با توجه به مشخصات اخذ شده از سارقین و مشخص بودن محل‌های سرقت با استفاده از ظرفیت معتمدین محلی، پاتوق سارقین شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی در یک اقدام ضربتی سارقین که زن و شوهر معتاد و سابقه دار بودند دستگیر شدند.

قدم‌زاده خاطرنشان کرد: نامبردگان در بازجویی تخصصی به سه فقره سرقت اعتراف کردند همچنین مشخص شد متهم مرد پس از مرخصی از زندان متواری و تحت تعقیب می‌باشد، نفرات به مرجع قضایی معرفی و مجددا روانه زندان شدند.

وی ادامه داد: ضمنا در پی افزایش نارضایتی شهروندان مبنی بر فعالیت غیر مجاز دستفروشان گردنه قوچک و اقدام به برپایی مراسمات مختلط و رقص و پایکوبی در محدوده مرز مشترک کلانتری 166 لواسانات و 146 تهرانپارس پس از هماهنگی با مرجع قضایی دادستان لواسانات و اخذ مجوز قضایی با حضور تمامی پرسنل کلانتری 166، شب جاری طرح جمع آوری به مرحله اجرا درآمد و لوازم بساط گستران توقیف شد که این طرح هر شب ادامه دارد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان