دستگیری زن و شوهر سارق در لواسانات

سرکلانتر یکم فاتب گفت: زن و شوهر سارق با کشف ٣ فقره سرقت در لواسانات توسط کلانتری ۱۶۶ لواسانات دستگیر شدند.

به گزارش تابناک، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده سرکلانتر شمال پایتخت در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در پی افزایش سرقت محتویات خودرو و سرقت اماکن در محدوده کلانتری 166 لواسانات، با پی جویی انتظامی و رصد دوربین‌ها در محل‌های سرقت، سارقان را شناسایی کردیم.

وی گفت: سارقین سطح محدوده با اتهام سه فقره سرقت در شهر لواسان که یک زن و یک مرد هستند از پوشش‌های مختلف از جمله لباس شهرداری استفاده می کردند.

رئیس پلیس شمال شهر تهران تصریح کرد: با توجه به مشخصات اخذ شده از سارقین و مشخص بودن محل‌های سرقت با استفاده از ظرفیت معتمدین محلی، پاتوق سارقین شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی در یک اقدام ضربتی سارقین که زن و شوهر معتاد و سابقه دار بودند دستگیر شدند.

قدم‌زاده خاطرنشان کرد: نامبردگان در بازجویی تخصصی به سه فقره سرقت اعتراف کردند همچنین مشخص شد متهم مرد پس از مرخصی از زندان متواری و تحت تعقیب می‌باشد، نفرات به مرجع قضایی معرفی و مجددا روانه زندان شدند.

وی ادامه داد: ضمنا در پی افزایش نارضایتی شهروندان مبنی بر فعالیت غیر مجاز دستفروشان گردنه قوچک و اقدام به برپایی مراسمات مختلط و رقص و پایکوبی در محدوده مرز مشترک کلانتری 166 لواسانات و 146 تهرانپارس پس از هماهنگی با مرجع قضایی دادستان لواسانات و اخذ مجوز قضایی با حضور تمامی پرسنل کلانتری 166، شب جاری طرح جمع آوری به مرحله اجرا درآمد و لوازم بساط گستران توقیف شد که این طرح هر شب ادامه دارد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان