جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

شهادت یکی از مرزبانان مستقر در مرزهای هیرمند

فرماندار شهرستان هیرمند شهادت گروهبان شهید محمد صیادی یکی از مرزبانان جمهوری اسلامی ایران مستقر در مرزهای این شهرستان را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از روابط عمومی فرمانداری هیرمند، میثم برازنده سه شنبه شب با انتشار پیامی اعلام کرد: خبر شهادت مرزبان غیور و شجاع کشورمان در منطقه مرزی شهرستان موجب تاسف، تاثر و تالم خاطر فراوان گردید.

فرماندار هیرمند افزود: اینجانب شهادت جانگداز و تاسف بار گروهبان صیای از مرزبانان جان بر کف مرزبانی جمهوری اسلامی ایران را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی )،مردم شریف استان سیستان وبلوچستان و شهرستان هیرمند بویژه خانواده داغدار این عزیز تبریک و ‏تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید وطن رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم‎.‎

گفته می شود: تعدادی از مرزبانان جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در حین دیده بانی و پایش نوار مرزی با اشرار مسلح که از سمت خاک کشور افغانستان قصد تعرض به مرزهای کشور را داشتند درگیر و با حضور مقتدرانه خود باعث فرار آنها شدند و امنیت به صورت کامل هم اکنون در مرزهای شمالی این استان برقرار است.

در این درگیری مسلحانه گروهبان محمد صیادی یکی از نیروهای جان برکف مرزبانی بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نیز نائل آمد.

شهید صیادی متاهل و دارای یک فرزند دختر است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان