جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

آتش‌سوزی مرگبار در مجیدیه شمالی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مرگ یک نفر در جریان آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در مجیدیه شمالی خبر داد.

به گزارش «تابناک»، جلال ملکی از حادثه آتش‌سوزی شب گذشته در یک مجتمع مسکونی در مجیدیه شمالی با یک کشته و دو مصدوم خبر داد و گفت: ساعت 20:11 یک مورد آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان مجیدیه شمالی، خیابان محمودی به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: چهار ایستگاه آتش‌نشانی به‌همراه نردبان هیدرولیکی و خودرو حامل تجهیزات تنفسی و گروه نجات و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: محل آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی پنج طبقه در شش بلوک و جمعاً 120 واحد بود که چندین ورودی داشت و در پارکینگ آن چند دستگاه خودرو وجود داشت که دو مورد از خودروها دچار آتش‌سوزی شده بودند.

ملکی عنوان کرد: با توجه به اینکه سقف کاذب در بالا سر خودروها قرار داشت دود و حرارت بسیار زیادی در پارکینگ و طبقات فوقانی در بالاترین سطح انباشته شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اذعان کرد: زمانی که نیروها به محل حادثه رسیدند تا بالاترین طبقه دود بسیار زیادی انباشته شد و بیش از 100 نفر در این مجتمع گرفتار و محبوس بودند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب به چندین گروه تقسیم شدند و هم از طریق نردبان هیدرولیکی و هم نفوذ به ساختمان هم‌زمان با خاموش کردن آتش به داخل طبقات رفتند و با توجه به حجم زیاد دود و حرارت عملیات جستجو را آغاز کردند.

ملکی با اشاره به خارج کردن بیش از 70 نفر توسط آتش‌نشانان از این مجتمع گفت: سه نفر با وضعیت بسیار وخیم خارج شدند و به سطح پشت بام منتقل شدند که به تأیید عوامل اورژانس یک نفر از این افراد که آقایی در حدود 65 سال بود جان خود را از دست داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به اطفای حریف و تخلیه دود گفت: نیروها مشغول ایمن‌سازی کامل و جستجو شدند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان