جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

اعطای بلیت رایگان قطار به زوج ها

سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا گفت: به منظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، طرحی را برای اعطای بلیت رایگان به زوج ها اجرا می‌کنیم.


به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران،، علیرضا علی‌سلیمانی گفت: تمام زوج های جوانی که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی 9 تا 15 تیر امسال‌ مصادف با هفته ازدواج است، همچنین زوج‌هایی که اسامی بانوان مزین به نام «فاطمه یا زهرا» و آقایان مزین به نام «علی» بوده و تاریخ عقدشان در بازه زمانی 21 تیر 1400 (روز ازدواج سال گذشته) تا 15 تیر امسال باشد، مشمول شرکت در این قرعه کشی خواهند بود.

به گفته سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا در این طرح به صورت قرعه‌کشی به هفت زوج با شرایط اعلام شده، چهار عدد بلیت رایگان در مسیر انتخابی با اعتبار زمانی تا 30 دی امسال اعطا می شود.

 

زوج ها برای ثبت نام در قرعه‌کشی، باید صفحات اول و دوم شناسنامه زوج ها تا تاریخ 27 تیر 1401 را به اینستاگرام این شرکت ارسال کنند.

در صورتی که هر یک از زوجین در یک سال گذشته با یکی از قطارهای رجا سفر کرده باشند و مدرکی مانند بلیت یا مشخصات سفر همراه با سایر مدارک مرتبط را ارسال کنند، شانس برنده شدن در قرعه کشی افزایش خواهد یافت.

این قرعه‌کشی قرار است، در روز 29 تیر ماه 1401 مصادف با ولادت امام موسی کاظم (ع) برگزار می‌شود.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان