جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

آزمون: تیم ملی را با بازیکنانی که داریم می‌سازم

مریم آزمون در واکنش به غیبت برخی بازیکنان در تمرینات امروز تیم ملی فوتبال زنان توضیحاتی داد.

آزمون: تیم ملی را با بازیکنانی که داریم می‌سازم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اولین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال زنان به سرمربیگری مریم آزمون، امروز چهارشنبه، 8 تیر ماه برگزار شد که 5 غایب داشت. از مجموع 31 بازیکن مدعو به اولین اردوی آمادگی بازی‌های کافا، زهره کودایی، مرضیه نیکخواه، ثنا صادقی، غزاله بنی‌طالبی و شقایق روزبهان در این تمرینات حضور نداشتند.

بر اساس اخباری که شنید ‌شد، این بازیکنان در اعتراض به برکناری مریم ایراندوست، سرمربی اسبق تیم ملی از حضور در اردوها انصراف داده‌اند و آزمون نیز زهره جلالی، سمیرا محمودپور، فاطمه عزیزی، رها یزدانی و مریم رهیده را به عنوان بازیکنان جایگزین به تیم ملی دعوت کرده است.

سرمربی جدید تیم ملی نیز در واکنش به این حاشیه‌ها و اتفاقات اخیر، با اشاره به بزرگ‌تر بودن نام تیم ملی از هر عذر و بهانه‌ای عنوان کرد: من دوست ندارم کسی را قضاوت کنم اما کاش اهمیت ارزش‌ها و حرمت‌ها را درک کنیم. نام تیم ملی از همه‌ی ما بزرگ‌تر است.

آزمون در ادامه افزود: باید وجدان کاری که از آن حرف می‌زنیم را در عمل نشان دهیم. موفقیت یعنی همین. من تیم ملی را با امکانات و بازیکنانی که داریم، می‌سازم.

از میان غایبین، زهره کودایی در پاسخ به خبرآنلاین به آسیب‌دیدگی، تمرینات فیزیوتراپی و عدم آمادگی جسمانی‌اش اشاره کرد.

ثنا صادقی هم که در صفحه شخصی و استوری‌های قبلی‌ خود نسبت به برکناری مریم ایراندوست ابراز ناراحتی کرده بود، گفت:«من به دلایل شخصی انصراف دادم. به خانم آزمون پیام عذرخواهی فرستادم و در آینده کنار تیم ملی خواهم بود.»

تورنمنت کافا از 14 تا 29 تیر با شرکت پنج تیم ایران، تاجیکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و ازبکستان در شهر دوشنبه برگزار می شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان