جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

هوای اصفهان روی خط آلودگی

شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز نیز نشان از هوای آلوده دارد و بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان گردوخاک و غبار صبحگاهی در مناطق شرقی و مرکزی از جمله شهر اصفهان ادامه دارد.

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، براساس سامانه برخط کنترل کیفیت هوا سازمان محیط‌زیست، هوای کلانشهر اصفهان، در ایستگاه‌های پایش فعال در خیابان‌های احمد آباد با شاخص 107، استانداری با شاخص 125 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در ایستگاه جِی با شاخص 174 در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان قرار دارد.‌

همچنین شاخص کیفی هوا در ایستگاه خیابان‌های باهنر و پروین با میانگین 91، رودکی با 95، فرشادی با 81، فیض با 94 و ورزشگاه میثاق با 84 وضعیت زرد و قابل قبول را نشان می‌دهد.

هفت ایستگاه پایش در خیابان‌های انقلاب، باغ غدیر، بزرگراه خرازی، دانشگاه، رهنان، کاوه و میرزا طاهر نیز طی ماه گذشته و در شرایط آلودگی شدید هوای اصفهان قطع بوده است.

امروز وضعیت کیفیت هوای شهر صنعتی سگزی با شاخص 120 و خمینی شهر با شاخص 103 ناسالم برای گروه‌های حساس و در مبارکه با شاخص 89، دولت آباد با شاخص 93، نجف آباد با شاخص 91، شاهین شهر با شاخص 70 و زرین شهر با شاخص 78 در وضعیت قابل قبول ثبت شد.

بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان گردوخاک و غبار صبحگاهی در مناطق شرقی و مرکزی از جمله شهر اصفهان ادامه دارد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان