جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران درباره زلزله

رئیس‌مجلس شورای اسلامی در پیام تسلیت در پی زلزله در استان هرمزگان، به کمیسیون عمران جهت ارایه گزارش از حادثه ‌و نحوه امدادرسانی به مجلس ماموریت داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، محمدباقر قالیباف رئیس‌مجلس شورای اسلامی در پیام تسلیت در پی زلزله استان هرمزگان، به کمیسیون عمران جهت ارایه گزارش از حادثه ‌ و نحوه امدادرسانی به مجلس ماموریت داد.

متن پیام قالیباف به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع حادثه زمین لرزه در مناطقی از استان هرمزگان و به ویژه در منطقه بندر خمیر که باعث بروز خسارات و جان‌باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان شد موجب تاسف و تاثر گردید.

لازم است سازمان‌های امداد و نجات با سرعت به کمک و یاری حادثه دیدگان بشتابند و ضمن اسکان موقت زلزله زدگان، ‌ انتقال مصدومین به مراکز درمانی و تامین نیازهای اولیه آنان بپردازند؛ به خصوص که آب و هوایی منطقه به دلیل گرمای زیاد و رطوبت بالا، شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده است.

همچنین کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ماموریت دارد با حضور در منطقه، ابعاد مختلف حادثه و نحوه امدادرسانی را جهت ارائه گزارش به مجلس بررسی کند.

اینجانب ضمن طلب رحمت و مغفرت درگذشتگان و شفای عاجل مجروحین و مصدومان، صبر و شکیبایی برای خسارت دیدگان و بازماندگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف
رئیس‌مجلس‌شورای‌اسلامی

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان