جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد انجام شد

سرمایه گذاری عظیم صنعت آب و برق در شرق ایران

 

سرمایه گذاری 3000 میلیارد ریالی در صنعت آب و برق شرق کشور

به گفته مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد، این مبلغ بخشی از تفاهمات انجام شده در سمینار تخصصی رویدادهای فن آورانه در صنعت آب و برق کشور است که درحاشیه نمایشگاه بین المللی برق مشهد در حال برگزاری است .

در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد انجام شد

سعید صیفی رئیس هیات مدیره انجمن نمایشگاه های کشور گفت: در سمینار تخصصی رویدادهای فن آورانه در صنعت آب و برق کشور قریب به 200 سرمایه گذار علاقه مند در حوزه آب و برق و 50 شرکت دانش بنیان دارای فن آوری های نوین با محوریت بهینه سازی مصرف آب و برق گرد هم آمده اند. 

صیفی اظهار کرد: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین نام گذاری شده برنامه ریزان و برگزار کنندگان پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق مشهد در راستای تحقق شعار سال با دعوت از شرکتهای دانش بنیان و سرمایه گذاران زمینه ارتباط فی مابین ایده های فن آورانه و دانش بنیان و سرمایه گذاران را فراهم نموده اند که در این راستا تنها در روز اول این رویداد 3000 میلیارد ریال تفاهم نامه قطعی فی مابین شرکتهای دانش بنیان و سرمایه گذاران منعقد شده و مذاکرات اولیه برای تفاهم نامه هایی با سرجمع مبلغ 1400 میلیارد ریال نیز در حال انجام است. به این ترتیب امیدواریم تا روز انتهایی نمایشگاه به سقف 5000 میلیارد ریال تفاهم نامه با محوریت صنایع دانش بنیان آب و برق شرق کشور دست پیدا کنیم.

وی افزود: از دیگر دست آوردهای روز اول همایش توافق برای احداث کارخانه نوآوری big data در پارک نیرو با همکاری شرکت آبفای خراسان رضوی، مرکز توسعه فناوری برق و انرژی و صندوق نواوری و شکوفایی و شتابدهنده لیان بوده که امیدوارم در اسرع وقت اجرایی شده و به بهره برداری برسد. پانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد از تاریخ 14 لغایت 17 تیر ماه سالجاری با حضور 80 شرکت توانمند ایرانی در فضایی به مساحت 7000 متر مربع در محل نمایشگاه مشهد در حال برگزاری بوده و تا کنون مورد استقبال گسترده متخصصین امر نیز واقع شده است.

رئیس هیات مدیره انجمن نمایشگاه های کشور همچنین گفت: این رویدادها با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری ، وزارت نیرو ، صندوق نوآوری و شکوفایی ، استانداری های خراسان رضوی ، سیستان و بلوچستان ، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی و گلستان ، شرکتهای آب و برق استانهای مذکور ، پژوهشگاه نیرو ، پارک علم و فن آوری خراسان در حال برگزاری بوده که لازم میدانم از تشریک مساعی همه دوستان سپاسگزار باشم.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان