جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

بایدها و نبایدهایی درباره فروش آسانسور در تهران

مهندسین عمران یا معماری کیفیت آسانسور با وجود تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه آسانسور و فروش آسانسور در تهران با چالش‌های زیادی روبرو شده اند.

سالهای زیادی نیست که صنعت آسانسور وارد ایران شده است. این دستگاه که به منظور راحتی زندگی امروزی مردم اختراع و ساخته شده است و به یک عضو جدایی ناپذیر در همه ی ساختمان ها به ویژه برج های بسیار بلند امروزی، تبدیل شده است. به طور کلی سیستم آسانسور دارای قطعات و تجهیزات متفاوتی می باشد. در ساخت و ساز های امروزی انتخاب آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین ما در این مطلب قصد داریم شما را با اصول و قواعد فروش آسانسور آشنا کنیم.

فروش آسانسور

برای مهندسین عمران یا معماری کیفیت آسانسور و حتی برند قطعات گوناگون آن به یکی از اولویت های مهم آنها تبدیل شده است. این افراد با وجود تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه آسانسور و فروش آسانسور در تهران با چالش‌های زیادی روبرو شده اند. به خصوص اینکه همه قطعات ایرانی آسانسور دارای رقیب های خارجی بسیار قدرتمندی هستند.

فروش محصولات آسانسور تقریباً یکی از کسب و کارهای تازه می باشد که برای یادگیری و ورود به آن بایستی یکسری نکات مهم را بدانید و به آن عمل کنید. بنابراین اگر به فروشندگی آسانسور علاقه مند هستید بهتر است نکات مهمی که ما در این مطلب درباره فروش آسانسور شرح می دهیم را با دقت مطالعه کنید.

علاقه به صنعت فروش آسانسور در تهران

ممکن است از نظر شما این جمله بسیار کلیشه‌ای باشد اما بهتر است بدانید که برای کسب و کاری مثل فروش آسانسور که از انعطاف پذیری بسیار کمی در مدلهای محصولات برخوردار است، علاقه داشتن به آن از مهمترین ملاک های این کسب و کار به حساب می آید. ممکن است بارها شنیده باشید که میگویند طرف چون عاشق کارش است، موفق شده است.

آگاهی از برند های آسانسور

در صنعت آسانسور برند های داخلی و خارجی زیادی فعالیت می کنند. نه ‌تنها در فروش آسانسور بلکه در فروش هر محصولی بایستی ابتدا همه برندهای فعال در آن حوزه و حتی خدمات آن را به طور کامل بشناسید. داشتن اطلاعات لازم درباره برندهای گوناگون آسانسور موجب می شود که شما در زمان فروش محصولات آسانسور برای متقاعد کردن مشتری ها دست باز تری داشته باشید. همینطور بیشتر مشتریان علاقه مند هستند که به داستان برندها گوش دهند و از کسب اطلاعات درباره برند ها لذت می برند.

خرید آسانسور

موارد بسیار مهم در تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران

تعمیر و نگهداری آسانسور به این معناست که میزان کیفیت عملکرد قطعات آسانسور بررسی شود و در صورت عیب یابی و نیاز آن قطعه تعویض شود. این کارها بایستی برای رعایت ایمنی و سلامت افراد حتماً بصورت جدی انجام شود. اقدامات لازم برای تعمیر و سرویس آسانسور بایستی متناسب با نوع آسانسور و طبق نظر کارشناس در زمان مقرر انجام شود. زیرا علاوه بر اینکه حفظ ایمنی در آسانسور بسیار مهم است جزو تجهیزات پرکاربرد و مهم ساختمان نیز محسوب می شود و باید به آن رسیدگی شود.

مهمترین دلایل نقص فنی آسانسور

یکی از از مهمترین کارهایی که به منظور پیشگیری از بروز اتفاق میتوان انجام داد این است که آسانسور به وسیله افراد متخصص و همینطور کاربلد نصب شود. زیرا در برخی از موارد ممکن است عدم نصب صحیح و وجود یک نقص کوچک بر روی کل عملکرد آسانسور اثر بگذارد. لازم به ذکر است که اگر سرویس و تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران به صورت ماهانه و منظم انجام شود دیگر موجب بروز خطرات غیر قابل جبران نمی شود و هزینه‌های سنگین را بسیار کاهش می دهد. موارد مهمی که ممکن است موجب ایجاد نقص فنی آسانسور شود عبارتند از:

  • تغییرات ولتاژ ای جریان برق
  • توجه نکردن به میزان ظرفیت آسانسور و حمل بار سنگین با آن
  • به وجود آوردن نقص فنی در سیستم مکانیکی و الکترونیکی
  • محل جایگذاری آسانسور
  • کنترل و کارکرد درب ها

بعضی از مهمترین دلایل خرابی آسانسور ها به خاطر عدم سرویس به موقع

یکی از قطعات گران قیمت کار شده در آسانسور ها درایو می باشد.  در شرایطی که رضی ستور تابلو فرمان دچار نقص یا خرابی شود موجب آسیب رسیدن به درایو نیز میشود. این اتفاق می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.  به همین دلیل یکی از مهمترین قسمت هایی که در سرویس های دوره ای باید مورد بررسی قرار گیرد همین بخش می باشد.

تعمیر آسانسوریکی دیگر از مواردی که می تواند در صورت عدم سرویس و تعمیر و نگهداری آسانسور به آن آسیب برساند، روغن موتور گیربکس می باشد. زیرا اگر موتور به اندازه کافی روغن نداشته باشد و یا به خوبی روغن کاری نشده باشد موجب خرد شدن کل موتور میشود.

مزایای مهم سرویس و نگهداری آسانسور

همیشه وقتی از یک وسیله به درستی نگهداری می شوند علاوه بر این که از خرابی و ایجاد خسارت جلوگیری میکنن طول عمر آن وسیله را نیز بیشتر میکند. آسانسور نیز از این قاعده مستثنا نیست. در صورتی که اگر تعمیر و نگهداری آسانسور به موقع انجام شود علاوه بر این که طول عمر آن افزایش پیدا میکند راندمان و عملکرد دستگاه نیز، بهتر خواهد شد. اخد استاندارد ادواری می تواند آسانسور را ضمانت کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان