مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

مخوف‌ترین جاهای دیدنی فرانسه

فرانسه سرشار از جاهای دیدنی بسیار زیبا و جذابی است که گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند

مخوف‌ترین جاهای دیدنی فرانسه

فرانسه سرشار از جاهای دیدنی بسیار زیبا و جذابی است که گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند. از پایتخت آن یعنی پاریس که به عنوان شهر نورها شناخته می‌شود تا برج ایفل (Eiffel Tower) افراد بسیاری برای این جاذبه‌های تماشایی به این کشور سفر می‌کنند. با این حال، در کنار جاهای دیدنی زیبا و مناظر طبیعی خیره‌کننده، هر کشور دارای جنبه عجیب و ترسناکی نیز است. برخی از جاذبه‌ها در فرانسه بسیار مخوف و عجیب هستند که ممکن است بازدید از آن‌ها برای برخی از افراد جالب‌توجه باشد. در ادامه به معرفی مخوف‌ترین جاهای دیدنی فرانسه می‌پردازیم. همراه با ما باشید.

6. باغ‌های ورسای

Gardens of Versailles

Gardens of Versailles

تقریبا همه افراد می‌دانند که به هنگام انقلاب فرانسه، ملکه این کشور یعنی ماری آنتوانت (Marie Antoinette) کشته و سرش جدا شده بود. او با این کار در فرهنگ عامه و تاریخ به عنوان قربانی‌ای از دوران خود جاودانه شده است. او در حقیقت در زمان نامناسب در مکانی نامناسب قرار داشته است. در باغ‌های ورسای (Gardens of Versailles) افراد بسیار زیادی به دفعات مختلف شاهد روح سرگردان ملکه ماری آنتوانت در پیرامون قلعه بودند. از همین رو، علاقه‌مندان به تاریخ و ارواح به اینجا سفر می‌کنند تا شاید فرصت دیدن این ملکه زیبارو و مشهور را داشته باشند.

5. کاخ ورسای

Chateau de Versailles

Chateau de Versailles

همه مکان‌های مخوف و ترسناک برجسته نیستند و به سادگی به شهرت نمی‌رسند اما کاخ ورسای (Chateau de Versailles) که خودش از جمله آثار تاریخی برجسته فرانسه به شمار می‌رود، یکی از روح‌زده‌ترین مکان‌ها در کشور فرانسه محسوب می‌شود. افراد بسیار زیادی در نقاط مختلف این کاخ و همچنین پیرامون آن ادعا کردند که شاهد ارواح مختلف بودند. با اینکه ممکن است هر کسی شاهد روح در این کاخ نباشد اما مطمئنا بازدید از این کاخ بسیار زیبا و دیدنی می‌تواند سفری جذاب و مهیج را برای شما رقم بزند.

4. کلیسا دو بوی چنو

Basilica du Bois-Chenu

Basilica du Bois-Chenu

کلیسا دو بوی چنو (Basilica du Bois-Chenu) در دومرمی، کلیسایی است که به یادبود جوآن از آرک ساخته شده است. او چهره‌ای نظامی و سیاسی بود که بیشتر برای مبارزه‌های خود علیه انگلیس شناخته می‌شد. در طی یک جنگ، انگلیس موفق شده بود تا بخشی از مناطق فرانسه را به تصرف خود در بیاورد،‌ با این حال، این بانو رهبری جنگجویانی برای بازپس‌گیری این مناطق را برعهده داشته بود. قدرت او در جنگ به عنوان جادو و موارد فراطبیعی تلقی شد و همین سبب شد تا او به عنوان یک جادوگر سوزانده و در همین کلیسا به خاک سپرده شود. این کلیسا نزدیک به شهر وطن او در دومرمی در فرانسه است و در اینجا بوده که چندین نفر گزارش‌هایی در مورد دیدن روح را ارائه کردند. از سال 1900 میلادی مردم به اینجا می‌آیند تا شاهد روح باشند.

3. مون سن میشل

Mont St. Michel

Mont St. Michel

مون سن میشل (Mont St. Michel) نمونه‌ای بارز از فضایی خوفناک و مورمورکننده است که دارای معماری بسیار شگفت‌انگیز و خیره‌کننده‌ای از دوران قرون وسطی است. این جاذبه خارق‌العاده تنها مختص افراد علاقه‌مندان به ارواح نیست و همه افراد می‌توانند به اینجا سفر کنند و از زیبایی‌های این بنای برجسته دیدن کنند.

2. کاخ بریساک

Brissac Castle

Brissac Castle

در قرن هفدهم میلادی در دره لویر در فرانسه، قلعه‌ای به نام کاخ بریساک (Brissac Castle) بازسازی شد. حالا این کاخ به مکان بسیار خوبی برای شکارچیان ارواح و علاقه‌مندان به تاریخ خوفناک فرانسه تبدیل شده است. در اینجا، عتیقه‌های تزیینی، ملیله‎‌ها و آثار هنری برجسته وجود دارند اما بنابر گفته ساکنین محلی، این کاخ اکنون سکونتگاه ارواح است. برای سال‌ها است که این کاخ خالی از سکنه است چراکه ساکنان آن از ارواح می‌ترسیدند. با این حال، امروزه تورهایی وجود دارند که مردم را به داخل کاخ می‌برند. کاخ بریساک برای حس و حال خوفناک و مرموز خود شهرت دارد و مطمئنا از بازدید از اینجا لذت خواهید برد.

1. دخمه‌های پاریس

Catacombs of Paris

Catacombs of Paris

در میانه قرن هجدهم میلادی، فرانسه یکی از مکان‌های بسیار مهم به شمار می‌رفت و یکی از مراکز اقتصادی و سیاسی جهان محسوب می‌شد. شهر پاریس نیز به همین واسطه بسیار سریع رشد می‌کرد و همین سبب شد تا مکان برای دفن مردگان در این شهر بسیار کم شود. از همین رو، اجساد به دخمه‌های پاریس (Catacombs of Paris) برده می‌شدند. این دخمه‌ها امروزه جاذبه گردشگری بسیار محبوبی برای افرادی هستند که می‌خواهند بیشتر در مورد تاریخ بدانند. این دخمه‌ها که به امپراتوری مردگان نیز شناخته می‌شوند، شامل شبکه گسترده‌ای از راهروها و تونل‌هایی هستند که در زیر شهر کنده‌کاری شده‌اند تا سکونت‌گاهی برای باقی‌مانده اجساد میلیون‌ها نفر باشند. در این دخمه‌ها، اجساد در کناره دیوارهای تونل قرار گرفته‌اند و امروزه نیز آن‌ها دیده می‎شوند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی