مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

گزارش رسانه روسی؛

چشم امید تراکتوری‌ها به بردیف

رسانه روسی در گزارشی به استارت تراکتور با قربان بردیف در لیگ ایران پرداخت.

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، قربان بردیف یکی از سرشناس ترین مربی فوتبال روسیه در این فصل هدایت تراکتور را برعهده دارد به همین خاطر رسانه های روسیه اخبار این تیم ایرانی را رصد می کنند.

در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «turkmenportal» روسیه درباره استارت بردیف با تراکتور در لیگ ایران نوشت: قربان بردیف، متخصص فوتبال روسیه 22 مرداد به عنوان سرمربی تیم تراکتور ایران اولین بازی را انجام خواهد داد. در چنین روزی فصل 2022/23 مسابقات لیگ ایران آغاز می شود.

چشم امید تراکتوری‌ها به بردیف

تراکتور اولین بازی رسمی خود را در خانه مقابل گل گهر سیرجان برگزار می کند. این در حالی است که شاگردان بردیف در تبریز خود را برای فصل جدید آماده می کنند.

لیگ برتر خلیج فارس که به آن لیگ برتر ایران نیز می گویند بهترین لیگ فوتبال ایران است که 16 باشگاه فوتبال در آن شرکت می کنند.

قربان بردیف در تاریخ 29 خرداد به عنوان سرمربی تیم تراکتور ایران منصوب شد. این تیم به کلاس بالای مربی ترکمنستانی و موفقیت های او در باشگاه های روبین کازان و روستوف روسیه چشم بسته است. بردیف نه تنها به عنوان سرمربی، بلکه به عنوان مدیر فنی منصوب شد، یعنی او تمام زیرساخت های تیم را مدیریت خواهد کرد.

چشم امید تراکتوری‌ها به بردیف

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی